• پردیس - فاز 1 - میدان امام خمینی - بلوار ملاصدرا - بلوار ابن سینا - خ نوروز 4 - پشت فروشگاه کوروش - مجتمع تجاری یاس - طبقه 3 واحد 65 و 66
author 76274006 - 76274005 - 76279980 - 76277110 - 76280035 - 76286310 - 76286484 - 76285282 - 76295980

مقايسه آگهی ها

تاکید مسئولین برای رفع مشکلات مسکن مهر پردیس

تاکید مسئولین برای رفع مشکلات مسکن مهر پردیس

مسکن مهرپردیس / فروش مسکن مهرپردیس / خریدوفروش مسکن مهردرپردیس

واگذاری امتیازمسکن پردیس باهمکاری بانک صادرات

شرکت عمران ابنیه سازان پردیس - مجموعه پروژه های سیحون - شهرجدیدپردیسشرکت عمران ابنیه سازان پردیس - مجموعه پروژه های سیحون - شهرجدیدپردیسشرکت عمران ابنیه سازان پردیس - مجموعه پروژه های سیحون - شهرجدیدپردیس

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

واگذاری آپارتمان دوخوابه فقط باپیش پرداخت 15میلیون تومان و 220میلیون تومان تسهیلات بانکی

شرکت عمران ابنیه سازان پردیس - مجموعه پروژه های سیحون - شهرجدیدپردیسشرکت عمران ابنیه سازان پردیس - مجموعه پروژه های سیحون - شهرجدیدپردیس

 

 

این شهرک به مساحت کل 385000متر وبا سطح اشغال ۶۰درصد در131 بلوک درهشت زون و 10 طبقه هرطبقه چهارواحد 72 – 92 و 105 متری طبق نقشه برداری و نقشه utmاجراشده توسط کارشناسان و نقشه برداران شرکت عمران ابنیه سازان پردیس و طی قراردادمشارکت فی مابین مالکین قطعه و برنامه ریزی زمان بندی ساخت ازطریق مشارکت مدنی سرمایه گذاری مسکن و باهمکاری و مشارکت بانک صادرات پردیس و تحت پوشش 4 ساله بیمه پارسیان درحال انجام عملیات عمرانی طی مدت 28ماه اززمان شروع احداث پروژه می باشد .جهت کسب اطلاعات بیشترازلینک پروژه های سیحون استفاده فرمایید

تاریخچه شرکت عمران ابنیه سازان پردیس:

شرکت عمران ابنیه سازان پردیس درابتدا بنام شرکت ارمغان ابنیه سازان زرین پردیس (بامسئولیت محدود) درشهرپردیس به ثبت رسید و ازسال ۱۳۸۸ درزمینه های عمرانی و ساختمانی درشهرجدیدپردیس مشغول به فعالیت بوده که پس ازثبت تغییرات جدیدهیئت مدیره و ثبت برند لگوی تبدیل به شرکت عمران ابنیه سازان پردیس (سهامی خاص) گردید و بادردست داشتن تجهیزات سبک و سنگین عملیاتهای عمرانی و بابه کارگیری و همکاری نیروهای مجرب فنی و مهندسی توانست درسال ۱۳۹۵ رتبه ۵ ابنیه و صلاحیت پیمانکاری رادریافت نماید.

این شرکت درسالهای گذشته چندین پروژه ساختمانی رادرشهرجدیدپردیس احداث نموده و درحال حاضر 4 پروژه دیگربانام پروژه های الماس پردیس (مجموعه پروژه های هلدینگ الماس) و پروژه فرایین رودهن راباپیشرفت فیزیکی حدودا60الی 70درصددردست ساخت دارد. و بابرخی ازپروژه های ساختمانی و شرکتهای همکاربه صورت دفترانحصاری فروش قراردادمهندسی فروش پروژه هارادردست داشته است.

درضمن لازم به توضیح است مالکیت سایت و مرجع بزرگ املاک و مستغلات شهرجدید به نام پردیس فایل که زیرنظراتحادیه محترم مشاورین املاک شهرجدیدپردیس بوده ، مربوط به شرکت عمران ابنیه سازان پردیس می باشد.

نکته مهم : همانطور که درصفحه اول سایت درج شده که دراین سایت فقط مسکن مهرهایی که دارای سند5برگ می باشند فایل گذاری میگردد خواهشمندم پس از خواندن توضیحات درخصوص خریدمسکن مهر به نکات مهم توجه فرمایید

نکات مهم درخریدوفروش مسکن مهر

✅ درابتداتقاضامیگردد فقط ازمشاورین املاک دارای کداتحادیه مشاورین املاک پردیس نسبت به خریدمسکن مهراقدام فرمایید

✅ دراین سایت فقط واحدهای مسکن مهری که دارای سند5برگ شرکت عمران پردیس می باشند فایل گذاری و ازطریق مشاورین به شما معرفی میگردد

✅ توصیه ما به شمادرخصوص خریدمسکن مهراین است ازخریدامتیاز مسکن مهر ، پیش قرارداد ، قراردادهای تک برگ که فقط به صورت وکالتی و دریافت سفته خریدوفروش می گردد خودداری فرماییدمواظب سودجویان و کلاهبرداران باشید

مجموعه پرسنل و کارشناسان پردیس فایل

جهت تماس باهریک ازمشاورین و کارشناسان و مشاهده مجموعه فایلهای هریک از مشاورین ازلینک های زیراستفاده نمایید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خریدار املاک پردیس - چگونه خریدار خود را انتخاب کنید؟

 

هلدینگ الماس پردیس ( پیش فروش آپارتمان درپردیس )

فروش خانه پردیس - چطوری سریع و امن خانه بفروشیم؟!جهت کسب اطلاعات بیشتردرخصوص پیش فروش و فروش واحدهای هلدینگ الماس ازطریق لینک های زیرمی توانیدواردصفحات سایت شوید

ادامه مطلب:

رئیس کمیسیون عمران مجلس در خصوص مسکن مهر پردیس گفت: بر اساس جمع‌بندی جلسه و بازدید مقرر شد با این برنامه زمانبندی که تعریف شده و قرار است این واحدها در اختیار مردم قرار گیرد، همزمان هم مشکل آب، برق و گاز این واحدها هم حل شود.

امروز این کمیسیون در شهر جدید پرند برای بررسی مشکلات مسکن مهر شهرهای جدید تهران برگزار شد.

محمدرضا رضایی کوچی نماینده مردم جهرم و رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: اعضای کمیسیون عمران عصر امروز از مسکن مهر پردیس و پرند بازدید کردند.

مسکن مهرپردیس / فروش مسکن مهرپردیس / خریدوفروش مسکن مهردرپردیس

وی افزود: از آنجایی که موضوع تحقیق و تفحص از مسکن مهر در کمیسیون و مجلس تصویب شده بود، این بازدید در راستای تکمیل تحقیقات ما در همان راستای این تحقیق و تفحص است.

رئیس کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: در این بازدید مشخص شد که حدود 22 هزار واحد مسکن مهر پردیس آماده بهره‌برداری است که قسمت عمده‌ای از این واحدها یا مشکل برق دارند و یا درگیر مسائلی از قبیل آب هستند که عملاً بهره‌برداری را امکان‌پذیر نمی‌کند.

رضایی کوچی افزود: طی نشستی که امروز با مدیران عامل آب، برق و گاز استان و همچنین مدیران ستادی وزارت نفت و وزارت نیرو برگزار شد، قرار بر این شد بر اساس برنامه زمانبندی که شرکت‌ عمران شهرهای جدید برای بهره‌برداری از این مسکن مهر پردیس ارائه می‌دهند، آنها بتوانند خدماتشان را کامل کنند.

وی بر همین اساس اضافه کرد: با توجه به اینکه اکنون این واحدها ساخته شده و تعدادی از آنها نیز در حال بهره‌برداری است، متأسفانه بعضاً یا آب یا گاز و یا برق ندارند، بنابراین این پروژه‌ها عملاً نباید قابل استفاده باشد تا مشکلات آنها برطرف شود.

رئیس کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: بر اساس جمع‌بندی جلسه و بازدید مقرر شد با این برنامه زمانبندی که تعریف شده و قرار است این واحدها در اختیار مردم قرار گیرد، همزمان هم مشکل آب، برق و گاز این واحدها هم حل شود.

رضایی کوچی همچنین عنوان کرد: در بخش دیگری از این بازدید به موضوع متروی پرند هم اشاره شد، از آنجایی که مترو تا شهر فرودگاهی حضرت امام خمینی(ره) بهره‌برداری شده، باید 17 کیلومتر دیگر ادامه پیدا کند تا مردم شهر پرند هم بتوانند از مترو استفاده کنند.

وی همچنین یادآور شد: طبیعی است که هرچه بتوانیم رفت و آمد مردم را تسهیل کنیم، ظرفیت برای حضور مردم در شهر پرند بیشتر خواهد شد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به وجود 90 هزار واحد مسکن مهر در پرند اظهار داشت: تقریباً بزرگترین سایت مسکن مهر در این شهر وجود دارد و طبیعی است که باید بر اساس توافقات قبلی زیرساخت‌های اصلی ازجمله محوطه‌سازی، دسترسی به جاده و همچنین امکاناتی همچون آب، برق و گاز توسط دولت انجام شود که امروز با توجه به جلسه‌ای که برگزار شد، دستگاه‌های اجرایی متعهد شدند همزمان با بهره‌برداری از این واحدها و هنگام تحویل آنها به مردم مسئله آب، برق و گاز آنها هم حل شده باشد و دیگر مردم مشکلات این چنینی نداشته باشند.

رضایی کوچی با اعلام اینکه موضوع تحقیق و تفحص از مسکن مهر پردیس منتفی نشده است، ادامه داد: این موضوع منتفی نشده است، بازدید امروز ما تنها یک قسمت از این تحقیق و تفحص بود و ما برای انجام تعهداتمان نیاز به بازدید از این پروژه داشتیم و موضوع تحقیق و تفحص همچنان ادامه دارد.

وی افزود: ما موضوع کیفیت ساخت و سازها و فنی ساخته شدن واحدها در دستورکار داریم و در خصوص مترو هم قرار شد طی دو هفته آینده با حضور شهردار تهران نشست ویژه‌ای برگزار شود و موضوع متروی شهر پرند را هرچه سریع‌تر حل کنیم.

رئیس کمیسیون عمران مجلس همچنین عنوان کرد: البته متأسفانه در شهر پرند از آنجایی که جمعیتی بیش از 150 هزار نفر دارد و پیش‌بینی 700 هزار نفر دیگر برای سکونت هم درنظر گرفته شده است، متأسفانه این شهر فاقد مکان درمانی مناسب است.

رضایی کوچی با اشاره به دیگر مشکلات موجود در شهر پرند عنوان کرد: این شهر نیاز به بیمارستان کافی دارد، همچنین فضاهای آموزشی آن نیز بسیار کم است. در این شهر بیش از 300 برج بالای 12 طبقه داریم، جالب است بدانید در کل شهر تهران ما تنها 700 برج بالای 12 طبق داریم، اما در شهر پرند 300 برج بالای 12 طبقه وجود دارد که طبیعی است باید ماشین‌های آتش‌نشانی که بتوانند در طبقات بالا هم خدمات ارائه دهند هم وجود داشته باشد.

وی ادامه داد: در بسیاری از حوزه‌های دیگر هم این شهر دچار مشکلاتی است که امروز ما کمیته‌ای برای بررسی و پیگیری این مشکلات و همچنین پیگیری سفر کمسیون به پرند را انجام داده و مصوبات انجام‌شده را بررسی کنند.

رضایی کوچکی چندی پیس نیز از مسکن های مهر بازدید به عمل آورده بود.

مسکن مهرپردیس / فروش مسکن مهرپردیس / خریدوفروش مسکن مهردرپردیس

مسکن مهرپردیس / فروش مسکن مهرپردیس / خریدوفروش مسکن مهردرپردیس

مسکن مهرپردیس / فروش مسکن مهرپردیس / خریدوفروش مسکن مهردرپردیس

مسکن مهرپردیس / فروش مسکن مهرپردیس / خریدوفروش مسکن مهردرپردیس

مسکن مهرپردیس / فروش مسکن مهرپردیس / خریدوفروش مسکن مهردرپردیس

img

نوید خسروی

برنامه نویس C# , C++ , VB , android(java) , php , sql , css

پست‌های مرتبط

آتش سوزی جنگل های خجیر در پردیس مهار شد

آتش سوزی جنگل های خجیر در پردیس مهار شد جنگل های خجیر...

ادامه مطلب
نوید خسروی
توسط نوید خسروی

بیمارستان خصوصی پردیس با تعرفه دولتی فعال می‌شود

بیمارستان خصوصی پردیس با تعرفه دولتی فعال...

ادامه مطلب
نوید خسروی
توسط نوید خسروی

چند نکته حقوقی و قانونی در مشارکت در ساخت

شرکت عمران ابنیه سازان پردیس – مجموعه پروژه های سیحون...

ادامه مطلب
mostafa
توسط mostafa

دیدگاه ها در مورد “تاکید مسئولین برای رفع مشکلات مسکن مهر پردیس”

  • زمین در پردیس – اصل کلیدی سرمایه گذاری در خریدزمین 🔴 پردیس فایل 🔴

    آذر 29, 1397 در 12:21

    […] مسکن مهر پردیس را با ما دنبال […]

    پاسخ

پیوستن به گفتگو