• پردیس - فاز 1 - میدان امام خمینی - بلوار ملاصدرا - بلوار ابن سینا - خ نوروز 4 - پشت فروشگاه کوروش - مجتمع تجاری یاس - طبقه 3 واحد 65 و 66
author 76274006 - 76274005 - 76279980 - 76277110 - 76280035 - 76286310 - 76286484 - 76285282 - 76295980

مقايسه آگهی ها

توضیحات

80 متر تراسه 2خوابه شیک وتمیز جنوبی ✅  +60 متر تراس اختصاصی و9 متر حیاط خلوت ✅ پارکینگ مسقف انباری در محلی دنج وآرام ✅  نور گیر عالی کابینت های گلس ترک اسپیلیت ✅  کاغذ دیواری کف سرامیک تخلیه یکماهه ✅  فاز2 محله 1 نخلستان 5 ✅

✅ 80 متر تراسه ✅ ✅ 80 متر تراسه ✅ ✅ 80 متر تراسه ✅ ✅ 80 متر تراسه ✅ ✅ 80 متر تراسه ✅ ✅ 80 متر تراسه ✅

علوی :  09192599044

80 متر تراسه

80 متر تراسه

 

مقایسه باواحدمشابه

توجه : فایلهای موجودراین مجموعه فقط تا30روز اعتباردارند

جهت دریافت اطلاعات بیشتردرخصوص املاک پردیس ✅ استعلام قیمت ملک درپردیس  ✅ فروش سریع املاک و مستقلات خوددرپردیسپیش فروش اپارتمان شخصی سازدرپردیسمشارکت درساخت و یادریافت رزومه شرکت ابنیه سازان پردیس ازلینک های ذیل استفاده فرمایید

زمین پردیس فاز4 محله c سه واحدیخانه پردیس فاز4 مجتمع مهستان / خانه در پردیس فازچهار محله یک | پردیس فایل

 

 

 

 

 

 

درصورت نیافتن ملک موردنظرتان برای خرید باشماره های دفترمرکزی تماس حاصل فرمایید(لینک تماس باما)

فایلهایی که دراین سایت گذاشته می شودباتوجه به قوانین و مقرارات اتحادیه مشاروین املاک شهرجدیدپردیس و قانون مدنی توسط کارشناسان پردیس فایل بررسی و سپس به نمایش گذاشته میشوند

فروش آپارتمان پردیس 95مترفاز2
فروش آپارتمان پردیس 95مترفاز2

خانه پردیس فاز4 مجتمع مهستان / خانه در پردیس فازچهار محله یک | پردیس فایل

دولت تعدادی از مواد قانون مالیات‌های مستقیم را اصلاح کرد

تهران – ایرنا – هیات وزیران در جلسه امروز خود به ریاست اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری با تدوین لایحه ای، تعدادی از مواد قانون مالیات‌های مستقیم را اصلاح کرد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیات دولت، این اصلاحات شامل افزایش بهای ناشی از تجدید ارزیابی دارایی های اشخاص، برون سپاری مالیات ستانی به دفاتر اسناد رسمی و معافیت برخی از مشاغل یا گروه هایی از آنان که میزان فروش کالا و خدمات سالانه آنها حداکثر 30 برابر معافیت موضوع قانون مذکور باشد از انجام بخشی از تکالیف از قبیل نگهداری اسناد و مدارک مربوط به این قانون و همچنین اظهار نظر مالیاتی تعیین و وصول مالیات مؤدیان مذکور به صورت مقطوع تعیین می شود.

** مصوبه مربوط به اخذ مابه التفاوت ریالی نرخ ارز مرجع از واردکنندگان اصلاح شد
با تصویب دولت، مصوبه مربوط به اخذ مابه التفاوت ریالی نرخ ارز مرجع از واردکنندگان کالا اصلاح شد.
هیات وزیران این تصمیم را با هدف شفاف سازی در نحوه محاسبه مابه التفاوت ریالی نرخ ارز مرجع و نیز نحوه اقدام در مورد واحدهای تولیدی که توسط آنها نسبت به ورود ماشین آلات و تجهیز خطوط تولید با استفاده از ارز مرجع مبادرت شده است، اتخاذ کرد.

** تصویب آیین نامه اجرایی ارتقای شاخص های وضعیت زنان و خانواده
دولت در اجرای تکلیف قانونی مندرج در قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه مبنی بر تقویت نهاد خانواده و جایگاه زن در آن و توجه ویژه به نقش سازنده آنان، آیین نامه اجرایی درخصوص نحوه اعمال، ساز و کارهای نظارت و پایش شاخص ها و وظایف و الزامات دستگاه های اجرایی برای ارتقای شاخص های وضعیت زنان و خانواده را به تصویب رساند.
تقویت جایگاه سازمانی امور زنان و خانواده در دستگاه های اجرایی، اعمال رویکرد عدالت جنسیتی بر مبنای اصول اسلامی و رصد مستمر ارتقای شاخص های وضعیت زنان و خانواده از جمله اهداف آیین نامه اجرایی یاد شده است.
به موجب آیین نامه فوق، معاونت رییس جمهوری در امور زنان و خانواده موظف شد به منظور سنجش میزان تاثیر طرح ها و برنامه های دستگاه های اجرایی در ارتقای شاخص ها و همچنین تقویت نظام سیاستگذاری تصمیم سازی و برنامه ریزی کلان حوزه زنان و خانواده، حداکثر تا سه ماه پس از ابلاغ این آیین نامه، نسبت به ایجاد سامانه ارزیابی و رصد وضعیت زنان و خانواده و پایش مستمر شاخص ها اقدام کند.
به منظور بهره مندی جامعه از سرمایه انسانی زنان در فرایند توسعه و تضمین مشارکت کامل و موثر زنان در سطوح تصمیم گیری سازمانی، معاونت رییس جمهوری در امور زنان و خانواده موظف شد با همکاری سازمان اداری و استخدامی کشور نسبت به طراحی و تدوین دوره های آموزشی ارتقای دانش مدیریتی زنان جهت اجرا در دستگاه های اجرایی اقدام کند.

** اساسنامه شرکت عمران شهر جدید ایوانکی به تصویب دولت رسید
دولت با توجه به ضرورت تفکیک و استقلال مالی، اداری و ساختاری شهر جدید ایوانکی از شرکت عمران شهر پردیس و به منظور برنامه ریزی و اقدام موثر برای پیشبرد فعالیت های توسعه ای این شهر، اساسنامه شرکت عمران شهر مذکور را به تصویب رساند.

** معافیت درآمد مازاد بر هزینه های شرکت های فروشنده برق نیروگاه های آبی
هیات وزیران در راستای حمایت از حقوق حقه دولت و شفافیت در زنجیره تولید برق کشور، مصوب کرد در صورت عدم دریافت وجه و یا مابه ازای آن، عدم تهاتر با بدهی های شرکت­های فروشنده با طلب اشخاص خریدار و نیز عدم بدهی به سایر اشخاص، شرکت های فروشنده برق نیروگاه های آبی از معافیت احتساب مبالغ پرداختی از سوی شرکت های برق منطقه ای به شرکت توانیر جهت سرمایه گذاری در طرح های مربوط به عنوان درآمد، برخوردار شوند.

** آیین نامه تاسیس و فعالیت بورس در مناطق آزاد تجاری – صنعتی جمهوری اسلامی ایران تصویب شد
دولت با هدف افزایش سرمایه گذاری خارجی، آیین نامه تاسیس و فعالیت بورس در مناطق آزاد تجاری – صنعتی جمهوری اسلامی ایران را تصویب کرد.
نحوه و شرایط صدور، تعلیق و لغو مجوز تاسیس و فعالیت بورس در مناطق آزاد، از جمله مفاد مندرج در این آیین نامه است.

** اعلام نظر دولت درخصوص تعدادی از طرح های نمایندگان مجلس
هیات وزیران در ادامه ضمن اعلام نظر درخصوص تعدادی از طرح های نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نماینده خود را برای پیگیری موضوع تعیین کرد.
سیام**1751

انتهای پیام /*

 • آدرس: فاز2 محله1 نخلستان 5
 • شهر: شهرپردیس
 • شهرستان: پردیس, پردیس بومهن
 • کشور: ایالات متحده

جزئیات

به روز شده در بهمن 29, 1397 در 2:06 ب.ظ

 • شناسه ملک: PF - 5689
 • قیمت: 510,000,000تومان
 • متراژ ملک: 80 متر مربع
 • اتاق خواب: 2
 • سن بنا: 1386
 • نوع ملک : آپارتمان
 • وضعیت ملک: divar pardis, فروش

جزئیات اضافی

 • اسپیلیت وپکیج:

املاک مشابه


نقدی ثبت نشده است ( 0 از 5 )

یک نقد ثبت کنید

جهت بررسی وارد شوید

ملک قبلی

اپارتمان پردیس فاز11زون یک طبقه یازدهم بلوک104

ملک بعدی

اپارتمان پردیس فازیک مجتمع صدف رزمندگان

تکمیل مسکن مهر در پردیس