• پردیس - فاز 1 - میدان امام خمینی - بلوار ملاصدرا - بلوار ابن سینا - خ نوروز 4 - پشت فروشگاه کوروش - مجتمع تجاری یاس - طبقه 3 واحد 65 و 66
author 76274006 - 76274005 - 76279980 - 76277110 - 76280035 - 76286310 - 76286484 - 76285282 - 76295980

مقايسه آگهی ها

 • توضیحات
 • آدرس
 • جزییات
 • امکانات

توضیحات

آپارتمان فاز3پردیس – آپارتمان 75متری پردیس – خریدآپارتمان درفاز3پردیس – خریدآپارتمان باوام پردیس

فاز3مجتمع بهمن4 – مجموعه پردیسان  – 75متردوخوابه  طبقه هشتم جنوبی دارای کلیه امکانات   – 9طبقه 6واحدی – نوسازحدود3سال ساخت  دارای سندشرکت سرمایه گذاری مسکن و مسکن مهر  دارای وام 25میلیون تومانی – جهت تامین مبلغ خریدبرای سرمایه گذاری درحال حاضربه مبلغ پیش 22میلیون تومان و مبلغ ماهیانه اجاره ازاقرار550هزارتومان دراختیارمستاجرمی باشد – دارای آسانسور-  پارکینگ محوطه – انباری سرویس ایرانی و فرنگی – کف سرامیک کابینت ام دی اف –    قیمت ****میلیون تومان که مبلغ 22میلیون تومان ازمبلغ کل آن کسرمیگردد . لازم به ذکروام واحدفوق ازبانک مسکن بوده و باسود4درصدمسکن مهرمی باشد و واحدبه صورت عرصه و اعیان واگذارگردیده است

توجه : احتمال فروخته شدن ملک مذکور وجودداردلطفابامشاورمربوطه تماس حاصل فرمایید

مشاورشما: کوروش شریفی

آپارتمان در فاز دو پردیس - فاز یک خیابان فروردین شمالی - مجتمع مسکونی هوافضااسفند 1397

وضعیت :استعلام به روز

دسته‌بندی: فاز3پردیس

فایلهای من
فایلهای من

فایلهایی که دراین سایت گذاشته می شودباتوجه به قوانین و مقرارات اتحادیه مشاورین املاک شهرجدیدپردیس و قانون مدنی توسط کارشناسان پردیس فایل بررسی و سپس به نمایش گذاشته میشوند

شرکت ابنیه سازان پردیس – دفترفروش انحصاری پروژه های الماس پردیس

فاز2محله 4 پردیس مجتمع ارین - فاز دو پردیس فروش آپارتمان - آپارتمان پردیس 90متری

تلفن های دفترمرکزی:6 – 76274005 – 76277110 – 76280035 – 76279980 – 76286484 – 76286310 – 76295980 – 76285282

تلفن های همراه : 09126403185 – 09120045337 – 09120457437 – 09120457427

جهت کسب اطلاعات بیشتردرخصوص پیش فروش و فروش واحدهای هلدینگ الماس ازطریق لینک های زیرمی توانیدواردصفحات سایت شوید

مجموعه هلدینگ الماس پردیس و شرکت ابنیه سازان پردیس درحوزه صنعت ساختمان موفق به دریافت چندین استانداردبین المللی شده است و بادردست داشتن ماشین آلات به روز و تجهیزات کامل عمرانی آماده همکاری و مشارکت درحوزه صنعت ساختمان می باشد. لازم به ذکراست یکی دیگرازتوانمندیهای این مجموعه تامین بودجه و سرمایه گذاری برروی پروژه های نیمه تمام و تامین واحدهای مسکونی به تعدادجهت ادارات دولتی و شرکتها می باشد.

محله پردیسان فاز 3 پردیس . 80 متری . 2 خوابه . فووول

فاز3مجتمع زنبق دوخوابه 75متری

 • دوشنبه / ۲۵ تیر ۱۳۹۷ / ۲۲:۴۹
 • دسته‌بندی: تولید و تجارت
 • کد خبر: 97042513969
 • خبرنگار : 99999

مجموع مبادلات تجاری ایران در سال1396 معادل 151 میلیارد دلار است

آپارتمان فاز3پردیس – آپارتمان 75متری پردیس – خریدآپارتمان درفاز3پردیس – خریدآپارتمان باوام پردیس

نشست اندیشمندان و فعالان فکری و تجاری درخصوص فرصت‌های کسب و کار آتی ایران باحضور جهانگیری معاون اول رییس‌جمهور، ظریف وزیر امور خارجه، سفرا و نمایندگان کشورهای خارجی عصر امروز در هتل اسپیناس پالاس تهران به میزبانی اتاق بازرگانی تهران برگزار شد.

به گزارش ایسنا، مسعود خوانساری ـ رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران- اظهار کرد: بعد از نوسان‌ها و تلاطم‌های اقتصادی چند سال قبل که عمدتا ناشی از فشار تحریم‌های یک‌جانبه بود، با روی کار آمدن دولت جدید در سال 1392، ثبات و آرامش نسبی به اقتصاد کشور  بازگشت. امضای سند تاریخی برجام، باعث شد تا فعالان اقتصادی خارجی به ویژه از کشورهای اروپایی در قالب هیات‌های تجاری متعدد به ایران سفر کرده و جریان سرمایه‌گذاری بنگاه‌های بزرگ خارجی به سمت بخش‌های دولتی یا شبه‌دولتی ایران سرازیر شود.

خوانساری با اشاره به اینکه، در حال حاضر بیش از 2500 شرکت دانش‌بنیان و استارتاپی با مدیریت مدرن جوانان تحصیلکرده در ایران فعال شده که تعدادی از این شرکت‌ها، قابلیت رقابت با نمونه‌های موفق جهانی را دارند، گفت: تمامی گزارش‌های آماری در ماه‌های پسابرجام نشان از رشد قابل توجه همکاری‌های ایران با همتایان خارجی خود دارد.

وی افزود: مجموع مبادلات تجاری ایران در سال 1396 و در ادامه روند  رو به رشد خود در تجارت با کشورهای خارجی، معادل 151 میلیارد دلار است.

همچنین  رتبه ریسک اعتباری ایران در سال 2018 به عدد 5 تنزل یافت که معنای آن کاهش 10 درصدی در هزینه مبادلات بین‌المللی است.

رییس اتاق بازرگانی تهران گفت: قرارداد بزرگ در حوزه‌های  نفت و گاز، خودرو، پتروشیمی و خرید هواپیما از شرکت‌های بزرگ در دستور کار قرار گرفت، لیکن شرکت‌های کوچک و متوسط خارجی بدلیل عدم حمایت‌های لازم بانکی ـ مالی و نیز فقدان شناخت دقیق از موقعیت و پتانسیل‌های اقتصاد ایران، آنگونه که باید مشارکت جدی نداشتند و سهم چندانی را نیز از ظرفیت‌های اقتصادی ایران به خود اختصاص ندادند.

رییس اتاق بازرگانی تهران در حالی که مزیت ایران را تنها راه‌ها، حمل و نقل،‌ بازار 400 میلیونی منطقه، امنیت پایدار، نیروی کار ارزان، دسترسی به دریاها، بهره‌مندی از فرودگاه‌ها و بنادر و طبقه متوسط فعال و تنومند نمی‌داند اظهار کرد : مزیت امروز اقتصاد ایران، حضور کارآفرینان جوان، خلاق، با انگیزه و با دانش است که قصد دارند در شراکت با شرکت‌های بزرگ جهان، از آنها بیاموزند و به شرکای آنها  تبدیل شوند و از تکنولوژی و دانش آنها نیز بهره‌مند شده و منافع شرکای خارجی‌ خود را  در منطقه تامین کنند.

رییس اتاق بازرگانی تهران تصریح کرد: گرچه از سرگیری خرید نفت از ایران، در افزایش مراودات ایران با طرف‌های تجاری خود نقش داشته، اما مبادله کالاهای غیرنفتی نقش پررنگی در این مبادلات دارد که نمایانگر تقویت روابط بخش خصوصی دو طرف است. روابطی که می‌تواند در همین سال‌های پیش‌رو بسیار مستحکم‌تر و دامنه‌دارتر شود. علاوه‌بر این  رتبه ایران در شاخص رقابت‌پذیری اقتصاد در سال 2017، 7 پله بهبود  و در شاخص سهولت کسب و کار در طی ۴ سال گذشته ٢٨ رتبه ارتقا پیدا کرده است. همچنین در شاخص تجارت فرامرزی، در 2 حوزه اصلی، حداقل 35 ساعت، زمان فرآیندهای تجاری کاهش یافته است.

رییس اتاق بازرگانی تهران اظهار کرد: علی‌رغم پایبندی ایران به تمامی تعهدات خود در برجام براساس گزارش‌های مکرر آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، رئیس‌جمهور آمریکا اکنون با خروج از برجام، در تلاش است تا با همکاری برخی متحدان منطقه‌ای خود، ایران را به وضعیت انزوای بین‌المللی پیش از برجام برگردانده و موقعیت جهانی و منطقه‌ای ما را تضعیف و نیز با بازگرداندنِ تحریم‌ها، مردم ایران را از حقوق حیاتی و اساسی خود محروم کند این کشور با نقض پیمان‌های بین‌المللی، درصدد تعمیق شکاف و اختلافات خود با دیگر کشورها و حتی متحدین استراتژیک خویش به نفع منافعِ کوتاه مدتی است که در بلندمدت به زیان همه خواهد انجامید.

 خوانساری اعلام کرد: فعالان اقتصادی در سال گذشته، قراردادهای تامین اعتبار بانکی متعددی به ارزش حدودا 30 میلیارد دلار با طرف‌های اتریشی، ایتالیایی، دانمارکی، چینی و کره‌ای به امضا رساند که اکنون در معرض تهدید تحریم‌های آمریکا قرار گرفته که جملگی ناقض قوانین حقوقی بین‌المللی، اصول اولیه اقتصاد آزاد و تجارت منصفانه است.

وی پیش‌بینی کرد: بسیاری از شرکت‌های چندملیتی و بانک‌های بزرگ اروپایی و غیراروپایی، تحت فشار و تهدیدهای دولت آمریکا حاضر به ادامه همکاری اقتصادی با ایران نباشند، لیکن همچنان امکان تعامل بخش خصوصی ایران و اروپا – به عنوان یکی از اصلی‌ترین شرکای تجاری برجامی – از طریق دولتها و بنگاه‌های کوچک و متوسط با توانمندی بالا و تکنولوژی جدید فراهم است.

به گفته رییس اتاق بازرگانی تهران، امروزه موتور محرک اقتصاد بسیاری از کشورها، همین شرکت‌های کوچک و متوسط هستند که باید شناسایی و زمینه تسهیل رفت و آمد آنها را به عنوان شرط لازم در توسعه همکاری‌های تجاری فراهم آوریم.

رییس اتاق بازرگانی تهران  تاکید کرد: با توجه به حضور سفرا و نمایندگان محترم کشورهای خارجی در این نشست، این فرصت  مغتنم را ایجاد می‌کند که بخش خصوصی ایران، در چند سال گذشته توان زیادی صرف کرده تا بتواند شرایط فعالیت  خود را در فضای کسب‌وکار ایران و جهان بهبود بخشد. اگرچه این بخش از دسترسی به بسیاری از فناوری‌ها دور بوده، لیکن موفق شده تا با درس گرفتن از تجربه خود و دیگران با نوآوری و ابداع و تلاش مضاعف، زیرساخت‌های مناسبی برای همکاری و مشارکت ایجاد کند. توان فزاینده بخش خصوصی در ایران همواره با تعهدِ کامل به قراردادهای دوجانبه همراه بوده و کمتر موردی از بدعهدی و عمل نکردن به تعهد از جانب شرکت‌های ایرانی مشاهده شده است؛ گواه، این که در مراکز داوری و مراجع قضایی، تعداد پرونده‌هایی که مربوط به مشارکت طرف ایرانی و خارجی باشد بسیار اندک بوده است.ادامه مطلب

آپارتمان فاز3پردیس – آپارتمان 75متری پردیس – خریدآپارتمان درفاز3پردیس – خریدآپارتمان باوام پردیس

آپارتمان فاز3پردیس – آپارتمان 75متری پردیس – خریدآپارتمان درفاز3پردیس – خریدآپارتمان باوام پردیس

آپارتمان فاز3پردیس – آپارتمان 75متری پردیس – خریدآپارتمان درفاز3پردیس – خریدآپارتمان باوام پردیس

آپارتمان فاز3پردیس – آپارتمان 75متری پردیس – خریدآپارتمان درفاز3پردیس – خریدآپارتمان باوام پردیس

آپارتمان فاز3پردیس – آپارتمان 75متری پردیس – خریدآپارتمان درفاز3پردیس – خریدآپارتمان باوام پردیس

آدرس

 • شهر: پردیس, تهران, شهرپردیس, شهرجدیدپردیس, مشاوراملاک درپردیس, مشاورین املاک درپردیس
 • استان / کشور: تهران, تهران پردیس
 • شهرستان: پردیس, پردیس بومهن, فاز3پردیس, مجتمع بهمن, محله پردیسان
 • کشور: ایالات متحده

جزئیات

به روز شده در تیر 21, 1397 در 6:39 ب.ظ

 • شناسه ملک: PF - 2493
 • قیمت: 255,000,000تومان
 • متراژ ملک: 75
 • مساحت زمین: 75
 • اتاق خواب: 2
 • تعداد حمام ها: 1
 • سن بنا: 1393
 • نوع ملک : آپارتمان, آپارتمان دربرج, خانه درپردیس
 • وضعیت ملک: divar pardis, خریدخانه درپردیس, دیوار, فروش

املاک مشابه


نقدی ثبت نشده است ( 0 از 5 )

یک نقد ثبت کنید

جهت بررسی وارد شوید

ملک قبلی

ویلای استخردارنیمه کاره درفاز2پردیس

ملک بعدی

فاز3مجتمع هسا بلوک یاس 85متردوخوابه