• پردیس - فاز 1 - میدان امام خمینی - بلوار ملاصدرا - بلوار ابن سینا - خ نوروز 4 - پشت فروشگاه کوروش - مجتمع تجاری یاس - طبقه 3 واحد 65 و 66
author 76274006 - 76274005

مقايسه آگهی ها

مسکن در پردیس / خریدوفروش خانه درپردیس

مسکن در پردیس / خریدوفروش خانه درپردیس

مسکن در پردیس / خریدوفروش خانه درپردیس

جهت دریافت اطلاعات بیشتردرخصوص املاک پردیس ✅ استعلام قیمت ملک درپردیس  ✅ فروش سریع املاک و مستقلات خوددرپردیسپیش فروش اپارتمان شخصی ازدرپردیسمشارکت درساخت و یادریافت رزومه شرکت ابنیه سازان پردیس ازلینک های ذیل استفاده فرمایید

خریدوفروش خانه درپردیس
خریدوفروش خانه درپردیس

 

 

 

 

 

 

مسکن در پردیس / خریدوفروش خانه درپردیس / پردیس فایل 🔴 بزرگترین مرجع خریدوفروش املاک و مستقلات درشهرجدیدپردیس ✅ تنهااپلیکیشن تخصصی املاک و مستقلات پردیسعضواتحادیه مشاورین املاکتلفن:76274005 ☎️ 76274006 ☎️ 76295980 ☎️ 76277110 ☎️ 76280035 ☎️

 

چه چیز ضامن شما برای معاملات مسکن در پردیس خواهد بود؟!

کدرهگیری ضامن معاملات مسکن در پردیس هست یا خیر؟! چند سالی است که با تلاش ریاست فعلی اتحادیه املاک آقای مصطفی قلی خسروی و همکاری اتاق اصناف و در نهایت وزارت بازرگانی سامانه ای راه اندازی گردید تا مخاطرات حوزه معاملات مسکن ایران و مسکن در پردیس کاهش و شاهد کلاهبرداری های ملکی همانند سابق نباشیم. این مقاله به شما نشان خواهد داد که آیا اهداف این پروژه آنچنان که باید و شاید گره از مشکل و دغدغه مردم باز نموده است و یا به قول معروف کدرهگیری ضامن معاملات مسکن هست یا خیر؟!

کد رهگیری برای معاملات مسکن در پردیس چگونه عمل می کند؟

کد رهگیری که بصورت واقعی و اصیل صادر می شود در واقع راهبند از سپریدن کلاهبرداری و فروش مجدد ملک به شخص ثالث می شود ایده زیاد جالبی که امروزه علی رغم وجود تهدیدات علیه خود و جبهه گیری اشخاص نسبت به آن به یک مطالبه مردمی بدل شده و خاستگاه اصلی مردم در داد و ستدها ملک و ساختمان شده است و سرانجام سازمان های دست اندرکار باید متوجه این سوژه باشند که آیا کدرهگیری ضامن معاملات مسکن هست یا خیر؟!.

کد رهگیری چه پیشه میکند؟

پس از سپریدن معامله و اخذ کد رهگیری،سامانه مربوطه کد پستی ملک یعنی آدرس راستین ثبت شده ملک در اداره پست را قفل کرده و آنرا برای داد و ستدها آتی از دسترس بیرون میکند.تا زمانی که مدارک و مستندات کافی به سامانه ارائه شده و خیال آن را از انجام تعهدات هر دو سو و به آخر الامر رسیدن قرارداد آسان کند و یا به نظام اعلام شود که این قرارداد فسخ شده الی نظام بتواند این کد پستی را برای سپریدن معامله بعدی آزاد نماید.

مسکن در پردیس

کد رهگیری چه کاری انجام نمی دهد؟

کد رهگیری هوشمند نیست که بتواند اوقافی بودن، بازداشت بودن و یا دشواری ها موجود در ملک را معرفی کند و یا بازداشته المعامله بودن مالک را تشخیص دهد. درواقع اینها اساساٌ وظیفه این نظام نبوده و احتیاج به برپایی نظام های مکمل ویژه خویش را دارد و بررسی این موانع احتمالی در انتقال ملک دربایستن به کارشناسان خبره خویش برای رسیدگی و کارشناسی ریزبین دارد.
کد رهگیری نمی تواند مواردی را که ملک در رهن بانک است شناسایی کند این نیز بیچارگی به رسیدگی خبره خبره و آگاه دارد
کد رهگیری نمی تواند اختلاف متراژ،اصلاحی های احتمالی ،طرح های شهرداری را بررسی نماید و این نیز دربایستن به کارشناس ویژه خویش را دارد
کد رهگیری نمی تواند کیفیت ساختمان شما و یا شایستگی سازنده تان را تضمین نماید و این جستار هم نیاز به بررسی و کارشناسی دقیق بدست کارشناس پیوسته را دارد.
کد رهگیری تضمینی نیست بر اینکه قیمت مورد معامله مسکن در پردیس شما واقعی بوده و شما گرانتر نخریده باشید و یا ارزانتر نفروخته باشید.
با همه این تفاسیر بهترین توصیف برای کد رهگیری این جمله است:اخذ کد رهگیری تندرست برای داد و ستدها ملک و ساختمان لازم است ولی کافی نیست.
پس از صدور کد رهگیری چه مواردی باید توسط معامله گران چک شود؟

تطابق کد رهگیری با آنچه پیامک شده است.
تطابق عدد هولوگرام چاپ شده در سربرگ با سریال هولوگرام
تطابق کد پستی درج شده در قرارداد با تاییدیه کد پستی صادره از گردانیدن پست
تطابق مشخصات رایزن املاک درج شده در پیمان نامه با اسم و نشانه محلی که در آن قراردادتان را تنظیم میکنید
تطابق آدرس قید شده در پایین اسناد با آدرس مشاور املاکی که در آن قرارداد تنظیم میکنید
استعلام کد رهگیری از نظام های استعلام کد رهگیری

کد رهگیری با چگونگی کنونی به مثابه نهالی است ریشه دار که توسط آقای خسروی کاشته شد این نهال نیاز به مراقبت ویژه و پیوندی کامیاب دارد پیوند با نظام های مستقر در دیگر نهاد های سرپرست حوزه مسکن همانند سازمان ثبت اسناد،سازمان ثبت احوال و ناجا تا در پایان مردم از شهد شیرین ثمره و میوه آن نهایت لذت و کاربرد را ببرند.

برای اطلاعات اغلب از مسئولیت ها و حقوق خریداران و فروشندگان و اتمام معاملات مطمئن خواندن کتاب معامله بدون مجادله را پیشنهاد می کنیم.

این مطلب را از دست ندهید: بازار سیاه مسکن مهر در پردیس از راه رسید!قیمت خانه در پردیس چقدر است؟

خریدوفروش خانه درپردیس

خریدوفروش خانه درپردیس

خریدوفروش خانه درپردیس

img

مهدی فتح اله زاده

پست‌های مرتبط

اپلیکیشن ایجاد آگهی ملک و مسکن

اپلیکیشن ایجاد آگهی ملک و مسکن جهت دریافت اطلاعات...

ادامه مطلب
توسط admin

فروش زمین در پردیس ؟!! فراخوان شرکت عمران پردیس !!

شرکت عمران پردیس در اطلاعیه‌ای از فروش زمین در پردیس در این شهر در راستای تحقق برنامه‌های تشویقی دولت برای گسترش و تقویت سرمایه‌گذاری خبر داد.

ادامه مطلب
توسط مهدی فتح اله زاده

دانلوداپلیکیشن تخصصی املاک و مستقلات پردیس

دانلوداپلیکیشن تخصصی املاک و مستقلات پردیس تنهااپلیکیشن تخصصی املاک و مستقلات شهرجدیدپردیس ✅ عضوراتحادیه مشاورین املاک پردیس ✅ هشت سال سابقه فعالیت خریدوفروش املاک پردیس به صورت آنلاین ✅ تلفن دفترمرکزی 76274005 - 76274006 - 76295980 - 76280035 - 76277110

ادامه مطلب
توسط ali taj

دیدگاه ها در مورد “مسکن در پردیس / خریدوفروش خانه درپردیس”

 • خرید آپارتمان در پردیس / خریدوفروش / خانه / آپارتمان / زمین درپردیس

  دی 14, 1397 در 11:51

  […] مطلب را از دست ندهید: چه چیز ضامن شما برای معاملات مسکن در پردیس خواهد […]

  پاسخ
 • پایان کار ساختمان / شرکت ابنیه سازان پردیس / مشارکت درساخت پردیس

  دی 14, 1397 در 12:00

  […] این مطلب را از دست ندهید: چه چیز ضامن شما برای معاملات مسکن در پردیس خواهد […]

  پاسخ

پیوستن به گفتگو