• پردیس - فاز 1 - میدان امام خمینی - بلوار ملاصدرا - بلوار ابن سینا - خ نوروز 4 - پشت فروشگاه کوروش - مجتمع تجاری یاس - طبقه 3 واحد 65 و 66
author 76274006 - 76274005

مقايسه آگهی ها

مشاور املاک حرفه ای در پردیس / مشاورین املاک پردیس فایل / مدرنترین سیستم جدید معاملات ملکی

مشاور املاک حرفه ای در پردیس / مشاورین املاک پردیس فایل /  مدرنترین سیستم جدید معاملات ملکی

مشاور املاک حرفه ای در پردیس / مشاورین املاک پردیس فایل /  مدرنترین سیستم جدید معاملات ملکی 🔴 بزرگترین مرجع خریدوفروش املاک و مستقلات درشهرجدیدپردیس ✅ تنهااپلیکیشن تخصصی املاک و مستقلات پردیسعضواتحادیه مشاورین املاکتلفن:76274005 ☎️ 76274006 ☎️ 76295980 ☎️ 76277110 ☎️ 76280035 ☎️

جهت دریافت اطلاعات بیشتردرخصوص املاک پردیس ✅ استعلام قیمت ملک درپردیس  ✅ فروش سریع املاک و مستقلات خوددرپردیسپیش فروش اپارتمان شخصی سازدرپردیسمشارکت درساخت و یادریافت رزومه شرکت ابنیه سازان پردیس ازلینک های ذیل استفاده فرمایید

 

 

 

 

 

 

مشاور املاک حرفه ای در پردیس ؟! چهار ویژگی مهم !!

ما در این نوشته کوشش کردیم چهار ویژگی یک مشاور املاک حرفه ای در پردیس را ذکر کنیم مشاور املاک یک حرفه است و تمام افرادی که در این مسیر قدم گذاشته اند باید رفتار چیره دست داشته باشند. این پیشه در رده تکاپو های خدماتی طبقه بندی می شود.

اگرچه مشاوران املاک کالایی فرآوری نمی کنند اما خدماتی که به مردم (متقاضی مسکن) ارائه می دهند سبب قرار اخذ در رده مشاغل خدماتی می شوند. مشاوره املاک، کار اولتان باشد در این صنف عمده فعالان در سطح مدیریت بنگاه ها، بازنشسته شغل های غیرموثر در سطوح کارمندی هستند. در تقدیر زیر تر یعنی لایه مشاوران املاک کسانی که در پشت میز بنگاه ها پاسخگوی خریدار و فروشنده هستند نیز اغلب گروه های سنی جوانی هستند که یا پشت کنکور مانده اند یا اصلا علاقه ای به تحصیل دانشگاهی ندارند.

مشاور املاک حرفه ای در پردیس / مشاورین املاک پردیس فایل /  مدرنترین سیستم جدید معاملات ملکی
مشاور املاک حرفه ای در پردیس / مشاورین املاک پردیس فایل / مدرنترین سیستم جدید معاملات ملکی

این مطلب را از دست ندهید : مهمترین نکات قابل توجه هنگام معامله ملک در پردیس

طوری که قشر دانشجوی سوداگر در بنگاه مسکن به ندرت دیده می شود. این چگونگی موجب شده در بنگاه های مسکن نوعی کار و جنبش صوری و ظاهر آنچه باید بدست مشاوران املاک انجام شود، رویداد بیفتد. البته گروه های تحصیل کرده در سلسله های حقوق یا مدیریت تجاری نیز در رده مدیران بنگاه ها هستی دارد که این گروه یکی از بهترین طریق های بازاریابی را در بازار مسکن پیاده می کند. اینکه شما شغل اولتان مشاور املاک باشد یا نه، بر روی فروش شما زیاد مؤثر خواهد بود. شنونده باشید نه شروع کننده بحث بدترین کار در مشاوره املاک این است که بدون اینکه از احساسات و تفکرات مشتری اطلاعی کسب کرده باشید شروع به صحبت و توصیه بکنیم، فلذا مشاور املاک حرفه ای در پردیس دائم اول شنونده نکوداشتن است.

بگذارید مشتریان حتی از مشکلات بازار ملک و مسکن گله و گلایه بکنند ولی هیچ گاه حرف آن ها را قطع نکنید. خود را در نقش یک رایزن برای حل دشوار مسکنِ مشتری خود ببینید. برای ملک، مشتری پیدا کنید نه وارون رسم کهنه مشاوران املاک در این بازار این است که مشاور املاک حرفه ای در پردیس به جای اینکه برای مشتری ملک پیدا کند، برای ملک مشتری پیدا می کند. ما باید بیاموزیم که به هر قیمتی مشتری را مجاب به خرید ملک موردنظر خویش نکنیم. با یکسری واژه های ملت پسند و مشتری جذب کن همچون ملک اکازیون است ، اگر نخرید از دستتان رفته است ، طرف پول لازم شده و می توانید ملکش را پایین قیمت بخرید ، قیمت ها شروع به بالا کشیدن کرده، باید عجله کنید و درنهایت بهترین آپارتمان برزن را برای شما خرید کردیم خریداران مسکن به چهره ناآگاه جذب نکنیم بلکه برای هر مشتری، با توجه به وسع مالی و شأن اجتماعی ملک مناسبی پیشنهاد دهیم.

ویژگی اصلی مشاور املاک حرفه ای در پردیس

در زمین فروشنده مِلک، توپ نزنید آنچه هم الان در بیشتری نزدیک به اتفاق بنگاه های مسکن رایج شده، جنبش از خاتمه خط به سرخط است. مشاوران املاک عادت کرده اند در زمین فروشنده ملک توپ بزنند به این صورت که بازاریابی هایشان را کاملا به سود مالک یک طرفه کرده اند. مشاوران املاک خو کرده اند قیمت مسکن را از روی آنچه فروشنده اعلام می کند، تعیین می کنند و همین روش نادرست در بها گذاری، امروز مایه نوسان های غیرمنطقی قیمت مسکن شده است تا جایی که در سال های نه چندان دور، آن چنان حبابی وارد قیمت ملک گردید که به خاطر سستی در خرید، بازار در رکود فرورفت. متأسفانه سطح ذیل سواد آکادمیک در بین اکثر مشاوران املاک و مدیریت بها گذاری ملک توسط این افراد، سستی اصلی پیشه مشاوران املاک محسوب می شود.

حق کمیسیون مشاور املاک در پردیس چگونه محاسبه می ‏شود؟ با ما همراه باشید

مشاورین املاک پردیس فایل /  مدرنترین سیستم جدید معاملات ملکی

مشاورین املاک پردیس فایل /  مدرنترین سیستم جدید معاملات ملکی

مشاورین املاک پردیس فایل /  مدرنترین سیستم جدید معاملات ملکی

مشاورین املاک پردیس فایل /  مدرنترین سیستم جدید معاملات ملکی

img

مهدی فتح اله زاده

پست‌های مرتبط

اپلیکیشن ایجاد آگهی ملک و مسکن

اپلیکیشن ایجاد آگهی ملک و مسکن جهت دریافت اطلاعات...

ادامه مطلب
توسط admin

فروش زمین در پردیس ؟!! فراخوان شرکت عمران پردیس !!

شرکت عمران پردیس در اطلاعیه‌ای از فروش زمین در پردیس در این شهر در راستای تحقق برنامه‌های تشویقی دولت برای گسترش و تقویت سرمایه‌گذاری خبر داد.

ادامه مطلب
توسط مهدی فتح اله زاده

دانلوداپلیکیشن تخصصی املاک و مستقلات پردیس

دانلوداپلیکیشن تخصصی املاک و مستقلات پردیس تنهااپلیکیشن تخصصی املاک و مستقلات شهرجدیدپردیس ✅ عضوراتحادیه مشاورین املاک پردیس ✅ هشت سال سابقه فعالیت خریدوفروش املاک پردیس به صورت آنلاین ✅ تلفن دفترمرکزی 76274005 - 76274006 - 76295980 - 76280035 - 76277110

ادامه مطلب
توسط ali taj

پیوستن به گفتگو