• پردیس - فاز 1 - میدان امام خمینی - بلوار ملاصدرا - بلوار ابن سینا - خ نوروز 4 - پشت فروشگاه کوروش - مجتمع تجاری یاس - طبقه 3 واحد 65 و 66
author 76274006 - 76274005 - 76279980 - 76277110 - 76280035 - 76286310 - 76286484 - 76285282 - 76295980

مقايسه آگهی ها

مدیریت پیمان در پردیس و آشنایی با مراحل کار

مدیریت پیمان در پردیس و آشنایی با مراحل کار

مدیریت پیمان در پردیس

شرکت عمران ابنیه سازان پردیس – مجموعه پروژه های سیحون – شهرجدیدپردیس

شرکت عمران ابنیه سازان پردیس - مجموعه پروژه های سیحون - شهرجدیدپردیسشرکت عمران ابنیه سازان پردیس - مجموعه پروژه های سیحون - شهرجدیدپردیسشرکت عمران ابنیه سازان پردیس - مجموعه پروژه های سیحون - شهرجدیدپردیس

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این سایت سامانه هوشمندشرکت عمران ابنیه سازان پردیس بوده و فقط مختص ثبت نام طرح مشارکت مدنی مسکن و پروژه شهرک سیحون و فروش اقساطی زمین  و دیگرپروژه های این شرکت می باشد و به هیچ وجه ثبت نام مسکن مهردراین سایت انجام نمیگردد درصورت تمایل به ثبت نام مسکن مهر شما می توانید ازطریق لینک فوق وارد سامانه هوشمندمسکن مهرپردیس شوید و یا به شرکت عمران شهرجدیدپردیس و یا سوله های مسکن مهرپردیس واقع درخیابان فروردین جنوبی مراجعه فرمایید

مجموعه پرسنل و کارشناسان پردیس فایل

جهت تماس باهریک ازمشاورین و کارشناسان و مشاهده مجموعه فایلهای هریک از مشاورین ازلینک های زیراستفاده نمایید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خریدار املاک پردیس - چگونه خریدار خود را انتخاب کنید؟

 

هلدینگ الماس پردیس ( پیش فروش آپارتمان درپردیس )

فروش خانه پردیس - چطوری سریع و امن خانه بفروشیم؟!جهت کسب اطلاعات بیشتردرخصوص پیش فروش و فروش واحدهای هلدینگ الماس ازطریق لینک های زیرمی توانیدواردصفحات سایت شوید

ادامه مطلب:

مدیریت پیمان چیست؟

مدیریت پیمان در پردیساگر بخواهیم یک تعریف رسمی ارائه کنیم باید بگوییم که مدیریت پیمان روشی برای اجرای پروژه هاست که در آن کارفرما، یک شخص حقیقی یا حقوقی را انتخاب می کند و کلیه ی امور مربوط به برنامه ریزی و مدیریت کردن اجرای پروژه را به او می سپارد. اموری همچون روش اجرا، تعیین چارت سازمانی و به کار گیری نیروهای ساخت.

مدیر پروژه درصدی از هزینه های ساخت و ساز که شامل هزینه ی تهیه ی مواد و مصالح و نیز هزینه های اجرا بوده و البته به توافق طرفین رسیده باشد را به عنوان حق الزحمه دریافت خواهد کرد.

آن دسته از هزینه هایی که به آن درصدی تعلق نمی گیرد و یا درصد دیگری تعلق می گیرد باید در شرایط خصوصی پیمان مشخص شود. در غیر این صورت، تمامی هزینه های انجام شده مبنای برای محاسبه حق الزحمه قرار خواهد گرفت.

از هر کارمزدی که باید به مدیر پیمان پرداخت گردد، درصدی به عنوان «تضمین حسن انجام کار» کسر می گردد که پس از قرارداد و پایان دوره تضمین به وی پرداخت خواهد شد.

از آنجا که دستمزد مدیر پیمان دقیقاً تابعی از هزینه های صرف شده در مدیریت طرح و هزینه های فراهم آوردن نیروهای انسانی و ماشینی می باشد، این قرارداد به نفع کارفرما می باشد چرا که می تواند با هماهنگی با مدیر پیمان و اجرای بهتر امور، هزینه ها را کاهش داده و در نتیجه مبلغ کمتری هم به عنوان دستمزد به مدیر پیمان بپردازد.

از طرف دیگر قرارداد مدیریت پیمان، به نفع مدیر پیمان هم خواهد بود؛ چرا که او هزینه ای بابت اجرا پرداخت نمی کند و فقط امورات مدیریتی و هدایت پروژه را به انجام می رساند و حتی در امور اجرایی هم از تیم های مختلف کمک می گیرد.

در نتیجه ی همه ی موارد ذکر شده، می توان این نتیجه گیری را داشت که سرعت و کیفیت ساخت پروژه در این روش بالاتر از دیگر روش ها است.

مدیریت پیمان در پردیس

مدیریت پیمان در پردیس

مدیریت پیمان در پردیس

مدیریت پیمان در پردیس

img

mostafa

مشاوراملاک و مستغلات - مدیربخش روابط عمومی - مجموعه شرکت عمران ابنیه سازان پردیس داخلی 101

پست‌های مرتبط

آتش سوزی جنگل های خجیر در پردیس مهار شد

آتش سوزی جنگل های خجیر در پردیس مهار شد جنگل های خجیر...

ادامه مطلب
نوید خسروی
توسط نوید خسروی

بیمارستان خصوصی پردیس با تعرفه دولتی فعال می‌شود

بیمارستان خصوصی پردیس با تعرفه دولتی فعال...

ادامه مطلب
نوید خسروی
توسط نوید خسروی

چند نکته حقوقی و قانونی در مشارکت در ساخت

شرکت عمران ابنیه سازان پردیس – مجموعه پروژه های سیحون...

ادامه مطلب
mostafa
توسط mostafa

پیوستن به گفتگو