• پردیس - فاز 1 - میدان امام خمینی - بلوار ملاصدرا - بلوار ابن سینا - خ نوروز 4 - پشت فروشگاه کوروش - مجتمع تجاری یاس - طبقه 3 واحد 65 و 66
author 76274006 - 76274005 - 76279980 - 76277110 - 76280035 - 76286310 - 76286484 - 76285282 - 76295980

مقايسه آگهی ها

خرید خانه در پردیس / خانه ویلایی / خانه تراسه / اپارتمان شخصی ساز / تعاونی ساز

خرید خانه در پردیس / خانه ویلایی / خانه تراسه / اپارتمان شخصی ساز / تعاونی ساز

خرید خانه در پردیس / خریدارخانه درپردیس / خریدارملک درپردیس / خریداریکروزه ملک درپردیس

سایت بزرگ مرجع املاک و مستغلات پردیس بزرگترین مجموعه خریدو فروش درحوزه املاک پردیس

ماتلاش میکنیم باحذف واسطه ها وباکمترین پرداخت هزینه باتعرفه اتحادیه مشاورین املاک پردیس درخصوص انجام مبایعنامه ها و نقل و انتقال واحدهای مسکونی و املاک پردیس و باهدف کنترل نوسانات بی رویه قیمت ها فروشندگان و خریداران واقعی رابه هم برسانیم شمامی توانیدپس ازمطالعه قوانین و مقررات سایت ازطریق لینک ذل نسبت به ثبت ملک خودبرای فروش اقدام نمایید

قوانین و مقررات سایت پردیس فایل

1- کاربرگرامی قبل ازفایل گذاری نسبت به اعلام قیمت ملک خوددقت فرمایید باتوجه به تورم غیرمنطقی ملک درشهرپردیس به مبالغ اعلامی غیرواقعی ترتیب اثرداده نخواهدشد.

2- کلیه فایلهایی که دراین سایت بارگذاری و تاییدمیشود پس ازبررسی قیمت و نوع ملک باهدف جلوگیری از سوء استفاده سودجویان و کنترل تورم قیمتی نامتعادل موردبررسی کارشناسان این سایت قرارگرفته و سپس بارگذاری میگردد.

3- دفاترمشاورین املاک درشهرپردیس که دارای کداتحادیه مشاورین املاک شهرستان می باشند اجازه فایل گذاری دراین سایت راخواهندداشت ، لذا تقاضامی گردد قبل ازانجام فایل گذاری به نام مشاوراملاک رابه همراه نام کامل خودو تلفن های ثابت دفترکارخوداقدام نمایید کارشناسان پس ازبررسی هویت نسبت به تاییدفایلهای شمااقدام خواهندکرد

4- دربخش مسکن مهرپردیس فقط مواردی که دارای دفترچه ضدجعل شرکت عمران پردیس می باشند فایل گذاری میگردد و به هیچ عنوان مواردی که به صورت امتیاز و یاقراردادتک برگ و یا پیش فروش مسکن مهر باشندتاییدنخواهدشد.

5- کلیه زمینهایی که بدون مدارک ثبتی معتبر باشند و یا به نوعی دارای مشکلات قانونی ائم از مشکلات منابع طبیعی ، مراتع و جنگلداری ، تعاونی های دچارمشکل ، قولنامه ای ، وکالتی و…. به هیچ عنوان تاییدنخواهدشد.

6- پس ثبت ملک توسط شمابرای فروش ، بلافاصله ملک شما به یکی ازکارشناسان جهت تماس وهماهنگی و بازدید و کارشناسی ارجاع داده میشود و دراسرع وقت تیم فنی و کارشناس مربوطه درمحل ملک شماحضورمیابند توجه داشته باشید که کارشناس به همراه کارت شناسایی و خودروباآرم پردیس فایل باشددرغیراین صورت هرنوع تخلف وسوءاستفاده ازنام این سایت راباشماره تماس های76274005 – 76274006 درمیان بگذارید.

7- پس ازاینکه ملک شما درسایت تاییدو بانام مشاورمربوطه بارگذاری گردید ، برای مصرف کننده و خریداران واقعی با مشخصات کامل و واقعی به نمایش درخواهدآمد ، درصورتی که بازدیدکنندگان ازاین سایت ملک موردنظرخودرا انتخاب نمودند باکارشناس مربوطه و یا باشماره های دفترمرکزی تماس حاصل نموده و پس ازهماهنگی بامالک ملک به همراه خودروی پردیس فایل جهت بازدیدمصرف کننده هماهنگ خواهدگردید و درصورت تاییدتوسط خریدار و هماهنگیهای لازم جهت انجام مبایعنامه طرفین خریداروفروشنده به آدرس دفترمرکزی سایت ( پردیس – فاز 1 – میدان امام خمینی – بلوار ملاصدرا – بلوار ابن سینا – خ نوروز 4 – پشت فروشگاه کوروش – مجتمع تجاری یاس – طبقه 3 واحد 65 و 66) حضوربه هم رسانده و مراحل قانونی خریدو فروش ملک فقط بارعایت کامل قوانین معاملت ملکی ، قانون مدنی ، قانون تجارت و  تعرفه اتحادیه مشاورین املاک پردیس و بدون دریافت هیچ گونه وجه اضافه درغالب شیرینی و یابالابود و غیره …..مبایعنامه انجام و پس ازانجام مراحل قانونی نقل و انتقال درهمین سایت ثبت خواهدگردید

8 – مالکیت این سایت با شرکت ابنیه سازان پردیس بوده که دارنده 7 ایزوی بین المللی درزمینه معاملات نوین املاک و مستقلات و انبوه سازان صنعت ساختمان می باشد
9 – شرکت ابنیه سازان پردیس با 10 سال سابقه فعالیت در شهر پردیس و دارای پروانه فعالیت ساخت و ساز و فعالان صنعت ساختمان از وزارت مسکن و شهرسازی می باشد
10 – جهت درج هرنوع آگهی دراین سایت می توانید ازطریق لینک تماس با مشاورین از تعرفه های آن مطلع شوید .(مسئول جذب تبلیغات نوید خسروی : 09388244585 )
11 – شماره های تماس مشاورین درهریک ازفایل هادرج گردیده است درصورتی که خواهان درج آگهی ملک باشماره تماس مستقیم خودتان می باشید پس ازتماس باشماره های دفترمرکزی از تعرفه درج آگهی ویژه مطلع شوید

خریدارمنصفانه آپارتمان درپردیس - خریدارآپارتمان درفاز1پردیس - خریداریکروزه آپارتمان درپردیس - خریدارآپارتمان درپردیس

مجموعه پرسنل و کارشناسان پردیس فایل

جهت تماس باهریک ازمشاورین و کارشناسان و مشاهده مجموعه فایلهای هریک از مشاورین ازلینک های زیراستفاده نمایید

هلدینگ الماس پردیس ( پیش فروش آپارتمان درپردیس )

پردیس فایل / مرجع جستجوی املاک شهرپردیس / خریدوفروش املاک درپردیسجهت کسب اطلاعات بیشتردرخصوص پیش فروش و فروش واحدهای هلدینگ الماس ازطریق لینک های زیرمی توانیدواردصفحات سایت شوید

خدمات شرکت ابنیه سازان پردیس ( مبتکرسیستم نوین مهندسی فروش درحوزه صنعت ساختمان )

مجموعه هلدینگ الماس پردیس و شرکت ابنیه سازان پردیس درحوزه صنعت ساختمان موفق به دریافت چندین استانداردبین المللی شده است و بادردست داشتن ماشین آلات به روز و تجهیزات کامل عمرانی آماده همکاری و مشارکت درحوزه صنعت ساختمان می باشد. لازم به ذکراست یکی دیگرازتوانمندیهای این مجموعه تامین بودجه و سرمایه گذاری برروی پروژه های نیمه تمام و تامین واحدهای مسکونی به تعدادجهت ادارات دولتی و شرکتها می باشد.

راهنمای خرید خانه در پردیس

بدون شک خرید خانه در پردیس یکی از تصمیم‌های مهم زندگی شماست که در تهران زندگی می کنید. مهم نیست برای اولین بار می‌خواهید خرید خانه در پردیس انجام دهید تا از مستاجر بودن خلاص شوید یا برای سرمایه‌ گذاری خرید خانه در پردیس را انتخاب کرده‌اید؛ در هر صورت قرار است پول کلانی را که حاصل سال‌ ها پس‌ انداز شما بوده صرف این کار کنید. پس قبل از هر اقدامی باید اطلاعات خود را در زمینه خرید خانه در پردیس افزایش دهید تا بتوانید تصمیم‌‌گیری درستی داشته باشید.

مکان: برای خرید خانه در پردیس ، دید سرمایه‌گذاری داشته باشید!

قاعدتا این که خانه مورد عقیده در چه محله‌ای واقع شده باشد، در بها آن اهمیت زیاد زیادی دارد. علاوه بر آن شما حتما باید برآوردی از آینده محل نیز داشته باشید. برای نمونه به این اندیشه کنید که کدام منطقه پتانسیل بیشتری برای ترقی دارد؟ بگذارید مثالی برای شما بزنم. ۲۰ سال پیش منطقه ۲۲ کلان شهر تهران بیشتر شبیه به بیابان بود تا محله‌ای از شهر، اما پتانسیل بالای این محله سرمایه‌ های زیادی را به سمت خود جذب کرد و امروز اگر از اتوبان شهید خرازی عبور کنید آپارتمان های آسمان خراش نوساز این محله توجه شما را جلب خواهد کرد. پروژه های عمرانی بزرگ را شناسایی کنید و محله‌های بزرگ مجاور آن را زیر نظر بگیرید!

زمان: در رکود نیز می توانید سود کنید!

یک سرمایه‌ گذار خوب و حرفه‌ ای می‌ داند چه زمانی خرید کند و چه زمانی بفروشد. زمانی که خرید و فروش خانه و مسکن کم است و مسکن دچار رکود شده، قیمت خانه پایین می‌ آید. در این زمان شما می‌ توانید با پیش‌ بینی درست زمانِ بازگشت رونق به مسکن، خرید خانه در پردیس را انجام دهید تا به موقع بتوانید بفروشید. نکته مهم دیگر این است که باید به فصل معامله دقت کنید. برای مثال در ماه مبارک رمضان خرید و فروش های کمتری انجام می‌شود ، بنابراین ممکن است گزینه‌ های کمتری را داشته باشید.

خرید خانه در پردیس / خریدارخانه درپردیس / خریدارملک درپردیس / خریداریکروزه ملک درپردیس

چگونه خرید خانه در پردیس را راحت تر کنیم؟

شما برای خرید خانه در پردیس دو گزینه پیش رو دارید: گزینه اول خرید به صورت نقدی و گزینه دوم خرید خانه در پردیس با استفاده از وام و اوراق است. گزینه‌ای را انتخاب کنید که بیشترین بازدهی مالی را برای شما داشته باشد. خرید نقدی الزاما بهترین و پر بازده‌ ترین وضعیت خرید خانه نخواهد بود، ( به شما پیشنهاد می کنم که برای اطلاع دقیق از خرید خانه در پردیس با وام های بانکی و انتخاب مناسب آنها این مقاله را مطالعه کنید)

هنگام خرید خانه در پردیس به چه نکاتی توجه کنیم؟

۱- هنگام خرید خانه در پردیس به این نکته توجه کنید که برخی از وام‌ ها به خانه‌های بالای ۱۲، ۱۵ و ۲۰ سال تعلق نمی‌ گیرد. از طرفی اگر خانه‌ ای با سن بالای ۳۵ سال خریداری می‌ کنید به تعداد واحدهای ساختمان توجه داشته باشید. خانه‌ هایی با سن بالای ۳۵ سال عملاً کلنگی محسوب می‌ شوند حتی اگر سالم به نظر بیایند و ارزش آن‌‌ ها بیشتر مربوط به زمین ملک می باشد. با توجه به اینکه هر چه سن ملک و آپارتمان بیشتر باشد مخارج آن نیز بیشتر خواهد بود، اگر توان مالی بالایی دارید ترجیحاً خانه یا آپارتمان نوساز خریداری کنید.

۲- نکته کلیدی و بسیار مهم : سن خانه در پردیس یکی از اعدادی است که به سختی می‌توان آن را فهمید. عددی که در سند یا پایانکار مشاهده می‌ کنید عدد واقعی سن آن خانه نیست، زیرا ممکن است سند یا پایانکار خانه پس از گذشت چندین سال از ساخته شدن آن ساختمان صادر شده باشد. سن واقعی ساختمان را باید از روی قبض برق متوجه شد. سالی که کنتور برق برای آن ساختمان راه‌ اندازی شده است، سال واقعی ساخته شدن آن ساختمان است.

۳- اگر در محله‌ای شلوغ و پر رفت و آمد زندگی می‌ کنید، حتی اگر ماشین ندارید نیز آپارتمان یا خانه ای با پارکینگ خریداری کنید. شاید اکنون نیازی به پارکینگ نداشته باشید ولی هنگام فروش آن ملک ابتکار عمل بیشتری خواهید داشت.

۴- هر زمان که شما در بنگاه مشاوران املاک خرید و فروش انجام می‌ دهید حتما باید کد رهگیری را بگیرید. کد رهگیری باعث می‌ شود که فروشنده نتواند همزمان خانه را با چند نفر دیگر معامله کند و خیال شما از این بابت آسوده خواهد بود.

۵- سعی کنید حدالامقدور خانه را پیش‌ خرید ننمایید ، با توجه به اینکه نمی‌ توان برای خانه ساخته نشده کد رهگیری را دریافت نمود، با پیش‌ خرید خانه ریسک بزرگی نکنید. (البته لازم به ذکر است که هر چه میزان ریسک شما بالاتر باشد طبیعتاً سود شما نیز بالاتر خواهد بود.)

۶- توجه کنید که در فرایند خرید خانه در پردیس ، تحت تاثیر حرف‌های غیر منطقی مشاوران املاک یا فروشندگان قرار نگیرید. بدون در نظر گرفتن گفته‌ های آنها تصمیم‌ خود را بگیرید.

۷- با وجود قیمت پایین‌ تر ترجیحاً آپارتمان طبقه ۴ بدون آسانسور را به هیچ عنوان نخرید. فارغ از سختی رفت و آمد به طبقات بالا برای شما ، مشتریان این طبقات خیلی کمتر هستند. در وضعیت رکود بازار مسکن، حتی طبقه همکف نیز به شدت سخت معامله می‌شود، پس با خرید آپارتمان و خانه ای در طبقه ۴ ریسک نکنید. طبقه ۴ ساختمان بیشتر برای اجاره دادن استفاده می‌ شود نه فروش.

۸- به تعداد واحدهای آپارتمان و ساختمان توجه کنید. هر چقدر ساختمان و آپارتمان کم واحدتر باشد بهتر است و هرچه تعداد واحدهای آن ساختمان بیشتر باشد، چه تقاضا برای آن کمتر و چه ایمنی آن کمتر است.

۹- ممکن است فروشنده به صورت وکالتی خانه یا ملک را خریده باشد، در این حالت اولاً مطمئن شوید شخصی که وکالت داده است مالک اصلی ملک باشد و تاریخ انقضای وکالتنامه نیز تمام نشده باشد، دوماً از درج اختیار فروش ملک در وکالت نامه اطمینان کامل حاصل نمایید. احتمال دارد فروشنده نیز از شخص دیگری خریده باشد که او هم به صورت وکالتی ملک را خریداری کرده، و یا حتی ۳ یا ۴ نفر به صورت زنجیروار وکالتی از هم خریداری کرده باشند، در این حالت علاوه بر بررسی موارد فوق ذکر شده، مطمئن شوید همه اشخاص حاضر در این چرخه زنده و در قید حیات هستند، زیرا اگر یکی از آنها مرده باشند ممکن است با چالش‌ های متعدد و بزرگی مواجه شوید.

۱۰-مشخصات ملک را با آنچه در سند ثبت شده است مطابقت دهید. به پلاک ثبتی، آدرس، کروکی و کد پستی درج شده در سند توجه کنید.

۱۱-اگر ملک مورد نظر در حال حاضر در دست مستاجر است، پیش از معامله تکلیف مستاجر را مشخص کنید.

۱۲-اگر ملک دارای پارکینگ اختصاصی و انباری خارج از خانه باشد، این موضوع باید در سند آمده باشد. قبل از معامله آن را چک کنید.

۱۳-سعی کنید ملک را به صورت وکالتی خریداری نکنید و همه مراحل ثبت سند ملک به نام خودتان را انجام دهید.

۱۴-برای پیدا کردن گزینه‌ها می‌توانید به سایت‌های مربوط به ملک مثل دیوار، شیپور، آلونک، ملکانا و… مراجعه کنید و عکس‌ها و شرایط گزینه‌ها را ببینید و یا حضوری به مشاورین املاک رجوع کنید. برخی از این سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها (مثل ملکانا) دارای تور مجازی هستند و به کمک آن شما می‌توانید به طور کامل فضای داخل و بیرون خانه را ببینید. با استفاده از تور مجازی میتوانید بدون حضور فیزیکی، درون خانه را مشاهده کنید. همچنین برای دستیابی به گزینه های بیشتر می‌توانید آگهی‌های مربوط به املاک در روزنامه همشهری و سایت راهنما را نیز بررسی کنید.

۱۵-به نورگیر بودن خانه توجه کنید. نورگیر بودن یک مزیت محسوب میشود؛ آپارتمان‌هایی که با برجهای بلند محاصره شده‌اند نورگیری کمتری داشته و همچنین منظره کمتری در اختیار شما قرار خواهند داد.

۱۶-آرامش شما در این خانه وابسته به همسایه‌هایتان است. حتما قبل از خرید از چند نفر پرس‌و‌جو کنید تا اگر رفتارهای مشکوک یا سر و صدای بیش از حد در ساختمان وجود دارد پیش از خرید متوجه شوید.

۱۷-هنگام بازدید از خانه، توجه کنید که دیوارها و سقف طبله نکرده باشند و رطوبت نداشته باشند. (داخل کمدها و سرویس بهداشتی و راه‌پله را نیز نگاهی بیندازید که طبله نکرده باشند)

۱۸- به کمدها و کابینت‌ها توجه کنید. کابینتهای ام دی اف از فلز بهتر هستند. به کیفیت تجهیزات به کار گرفته شده در خانه نیز توجه کنید.

۱۹-قبل از خرید مکان پارکینگ خود را بررسی کنید و نگاهی به شیب رمپ پارکینگ بندازید تا از مناسب بودن آنها مطمئن شوید.

۲۰-ساختمانها(خصوصا برجها) باید استانداردهای مواجهه با حریق را رعایت کنند. برای مثال وجود کپسول آتشنشانی در طبقات و راهرو و لابی و وجود پله اضطراری را بررسی کنید.

۲۱-یکی از مسائلی که در برخی شهرها مثل تهران بسیار اهمیت دارد موضوع زلزله است. پیش از خرید مطمئن شوید ساختمان روی گسل قرار نداشته باشد. همچنین اطمینان از استحکام ساختمان پس از ساخته شدن ساختمان دشوار است ولی میتوانید با بررسی قطر ستونها از استاندارد بودن اندازه آن برای مواجهه با شرایط زلزله مطمئن شوید.

۲۲-یکی دیگر از مسائل مهم، بر ساختمان است. ساختمانهایی که مرزشان با کوچه کم است و فقط درب ورودیشان با کوچه مرز دارد عمدتا قیمت ارزانتری نسبت به باقی ساختمانها دارند. (این اختلاف قیمت کم است و در موارد معدودی نیز این شرایط میتواند حسن محسوب شود)

در این مقاله آنچه که برای خرید خانه لازم است بدانید ذکر شده است. اگر مورد دیگری به جز موارد این مقاله برایتان مطرح است در قسمت نظرات بیان کنید.

خرید خانه در پردیس / خریدارخانه درپردیس / خریدارملک درپردیس / خریداریکروزه ملک درپردیس

خرید خانه در پردیس / خریدارخانه درپردیس / خریدارملک درپردیس / خریداریکروزه ملک درپردیس

خرید خانه در پردیس / خریدارخانه درپردیس / خریدارملک درپردیس / خریداریکروزه ملک درپردیس

خرید خانه در پردیس / خریدارخانه درپردیس / خریدارملک درپردیس / خریداریکروزه ملک درپردیس

خرید خانه در پردیس / خریدارخانه درپردیس / خریدارملک درپردیس / خریداریکروزه ملک درپردیس

خرید خانه در پردیس / خریدارخانه درپردیس / خریدارملک درپردیس / خریداریکروزه ملک درپردیس

img

نوید خسروی

برنامه نویس C# , C++ , VB , android(java) , php , sql , css

پست‌های مرتبط

فروش امتیازآپارتمان درپردیس / پیش فروش آپارتمان شخصی سازدرپردیس / پروژه سیحون پردیس

فروش امتیازآپارتمان درپردیس / پیش فروش آپارتمان شخصی...

ادامه مطلب
ali taj
توسط ali taj

برج مسکونی فرآوین /پیش فروش آپارتمان دررودهن / بهترین محل برای سکونت دررودهن

برج مسکونی فرآوین / پیش فروش آپارتمان دررودهن / بهترین...

ادامه مطلب
ali taj
توسط ali taj
 • همه

پروژه الماس پردیس / پروژه 180واحدی الماس / پیش فروش آپارتمان درپردیس

مجموعه پرسنل و کارشناسان پردیس فایل جهت تماس باهریک...

ادامه مطلب
ali taj
توسط ali taj

دیدگاه ها در مورد “خرید خانه در پردیس / خانه ویلایی / خانه تراسه / اپارتمان شخصی ساز / تعاونی ساز”

 • karbar

  آذر 17, 1397 در 02:37

  سلام
  ممنون از راهنماییهای کامل و خیلی خوبتون.موفق و پایدار باشید

  پاسخ
 • بهبود چرخه تولید خانه در پردیس !! راهکار هایی برای افزایش تولید خانه و مسکن

  دی 14, 1397 در 10:59

  […] راهنمای خرید خانه در پردیس را می دانید؟؟ با ما همراه باشید. […]

  پاسخ
 • فروش خانه در پردیس | اپارتمان | خانه ویلایی | مسکن مهر | خانه | شخصی ساز | تعاونی ساز

  اردیبهشت 18, 1398 در 13:16

  […] خرید خانه در پردیس را در این مطلب […]

  پاسخ

پیوستن به گفتگو