• پردیس - فاز 1 - میدان امام خمینی - بلوار ملاصدرا - بلوار ابن سینا - خ نوروز 4 - پشت فروشگاه کوروش - مجتمع تجاری یاس - طبقه 3 واحد 65 و 66
author 76274006 - 76274005

مقايسه آگهی ها

مسکن مهر پردیس / اخبارپردیس /خیز دلالان برای ارزان خریدن مسکن مهر پردیس ؟!!

مسکن مهر پردیس / اخبارپردیس /خیز دلالان برای ارزان خریدن مسکن مهر پردیس ؟!!

مسکن مهر پردیس / اخبارپردیس /خیز دلالان برای ارزان خریدن مسکن مهر پردیس ؟!!

جهت دریافت اطلاعات بیشتردرخصوص املاک پردیس ✅ استعلام قیمت ملک درپردیس  ✅ فروش سریع املاک و مستقلات خوددرپردیسپیش فروش اپارتمان شخصی ازدرپردیسمشارکت درساخت و یادریافت رزومه شرکت ابنیه سازان پردیس ازلینک های ذیل استفاده فرمایید

 

 

 

 

 

 

🔴 پردیس فایل 🔴 بزرگترین مرجع خریدوفروش املاک و مستقلات درشهرجدیدپردیس ✅ تنهااپلیکیشن تخصصی املاک و مستقلات پردیسعضواتحادیه مشاورین املاکتلفن:76274005 ☎️ 76274006 ☎️ 76295980 ☎️ 76277110 ☎️ 76280035 ☎️

ادامه مطلب:

در حالی که رئیس‌جمهور دستور اتمام پروژه مسکن مهر پردیس  را در سال جاری به وزارت راه و شهرسازی ابلاغ کرده، حواشی جدیدی مثل جنب و جوش دلالان برای مفت‌خری این واحدها در پردیس آغاز شده است.

طولانی شدن پروژه مسکن مهر پردیس و کندی بیش از حد آن در دولت یازدهم باعث شده تا دلالان و واسطه‌ها از این وضعیت نهایت استفاده را برده و تلاش کنند تا واحدهای مسکن مهر پردیس  را با قیمت‌های ارزان از دارندگان این واحدها خریداری کنند.
این گزارش به نقل از یک مقام مسئول در شهر جدید پردیس حاکی است: به تازگی یک باند قوی که گروهی از دلالان و واسطه‌های مسکن مهر پردیس هستند از اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید پردیس خواسته‌اند که شماره تلفن‌های 80 هزار متقاضی مسکن مهر این شهر را در اختیار آنها قرار دهند.
این درخواست باج‌خواهانه باعث شد تا غفوری مدیرعامل شهر جدید پردیس از دارندگان واحدهای مسکن مهر درخواست کند که واحدهای خود را با توجه به ارزش افزوده خوب واحدها در آینده نزدیک به خصوص با ایجاد راه‌های ارتباطی جدید و احداث مترو تا تهران ارزان نفروشند.غفوری اضافه کرده بود که واحدهای مسکن مهر قطعا ارزش افزوده خوبی خواهد داشت.

مسکن مهر پردیس در دست دلالان

مسکن مهر پردیس

مدیرعامل شهر جدید پردیس تاکید کرد «از مردم خواهش می‌کنم واحدهای خود را ارزان نفروشند» دست‌هایی در کار است که برخی واحدهای متقاضیان مسکن مهر را ارزان بفروشند و به ما دستور دادند که در شبکه‌های اجتماعی گروه‌هایی برای پاسخگویی راه‌اندازی شود که این کار را در تلگرام انجام داده‌ایم.
غفوری با بیان اینکه اطلاعاتی از نهادهای امنیتی به ما داده شد که در گروه‌های تلگرامی در حال تحریک مردم و تهدید برخی اعضای هیئت مدیره هستند، گفت: پلیس فتا وارد این ماجرا شد و آقا و خانمی را در یک ماه دستگیر کرده‌اند که در بحث دلالی بیش از یک میلیارد تومان از متقاضیان مسکن مهر اخاذی کرده‌اند. تعداد دیگری از افراد نیز که توسط سیستم‌های امنیتی شناسایی شده‌اند در مسیر برخورد قرار دارند.
بر اساس این گزارش، در سال 92 دلالان مسکن با ارسال پیامک انبوه به متقاضیان مسکن مهر پیشنهاد خرید واحدهای آنها را با قیمت حدود 50 درصد پایین‌تر از نرخ بازار را می‌دادند حال این سوال مطرح می‌شود که دسترسی دلالان به تلفن همراه متقاضیان چگونه بوده است.
این گزارش حاکی است با گذشت چهار سال از ساخت و سازهای پردیس و نزدیک شدن به موعد تحویل واحدهای مسکن مهر دلالان با نزدیک شدن به مقامات مسئول از آنها می‌خواهند که با در اختیار گذاشتن این شماره تلفن‌ها آنها را در تملک واحدهای مسکن مهر کمک کنند.

شرایط فروش مسکن مهر پردیس در سال 97 را در این مطلب برایتان آماده کرده ایم،از انتخاب شما سپاسگذاریم.

img

مهدی فتح اله زاده

پست‌های مرتبط

خط و نشان دادستان پردیس برای مدیران متخلف

دادستان پردیس دادستان پردیس ✅ خریدارخانه...

ادامه مطلب
توسط admin

به مناسبت فرارسیدن سال جدید و شروع سفرهای نوروزی: استقرار ایستگاه های اورژانس در حاشیه محورهای مواصلاتی شهرستان پردیس

محورهای مواصلاتی شهرستان پردیس محورهای...

ادامه مطلب
توسط admin

دور چهارم بازدید از اماکن رفاهی و مراکز ارائه خدمات بین راهی در شهرستان پردیس

خدمات بین راهی در شهرستان پردیس خدمات بین راهی...

ادامه مطلب
توسط admin

پیوستن به گفتگو