• کلینیک ساختمان پردیس جامع ترین مرجع اینترنتی خدمات طراحی ، مهندسی ، فروش ملزومات ، اجرا و پیمانکاری از زمان خرید زمین و دریافت جوازساخت تا اتمام عملیات اجرائی ساختمان و رپورتاژآگهی
author پشتیبانی و خدمات :09101797990

آیا خرید خانه در پردیس تصمیم عاقلانه ای است؟

توضیحات

بیاپردیس – خرید خانه با بیاپردیس – خرید خانه در پردیس  – خرید آپارتمان در پردیس

با توجه به ترافیک‌های گاه و بی گاه، شلوغی، سر و صدا، آلودگی، هزینه‌های سرسام‌آور، ازدحام جمعیت و خیلی از موارد دیگر شهر تهران، افراد ممکن است از زندگی در آن خسته شده‌ و به فکر خرید خانه باشند، که شهرک‌های حومه تهران گزینه بسیار مناسبی می‌تواند برای آن‌ها به حساب آید. از شهرک‌های مناسب و قابل سکونت با هزینه‌های پایین در شمال تهران، پردیس را می‌توان نام برد که به جرات می‌توان گفت در آینده‌ای نه چندان دور با آغاز طرح‌های مسکن مهر تبدیل به یکی از قطب‌های مهم تهران و کشور خواهد شد. خرید خانه در پردیس و سرمایه‌گذاری در آن انتخاب مناسبی برای افرادی است که بودجه‌ای متوسط دارند. در ادامه همراه ما باشید تا بیشتر با ویژگی‌های این شهرک و شرایط زندگی در آن آشنا شوید.

بیاپردیس – خرید خانه با بیاپردیس – خرید خانه در پردیس  – خرید آپارتمان در پردیس
معرفی و موقعیت شهر پردیس

بیاپردیس - خرید خانه با بیاپردیس - خرید خانه در پردیس  - خرید آپارتمان در پردیس
شهر جدید پردیس مرکز شهرستان پردیس با 4200 هکتار وسعت در شمال شرق تهران با فاصله 17 کیلومتری از آن و در حاشیه محور تهران-آبعلی واقع شده است. همچنین پردیس به عنوان یکی از بزرگترین شهرهای اقماری تهران به حساب می‌آید. موقعیت شهر پردیس از شمال به رشته کوه البرز، از غرب به منطقه جاجرود، از شرق به بومهن و از جنوب به روستای طاهر اباد محدود می‌شود. این شهر هم اکنون 150 هزار نفر جمعیت دارد که این تعداد تا پایان پروژه‌های مسکن مهر بالغ بر 600 هزار نفر خواهد شد.

بیاپردیس – خرید خانه با بیاپردیس – خرید خانه در پردیس  – خرید آپارتمان در پردیس

ایده ساخت پردیس قبل از انقلاب

ایده ساخت شهر پردیس در سال‌های قبل از انقلاب در محل کنونی پردیس شکل گرفته بود، که با ایجاد تاسیسات در ورودی آن آغاز شد و در نهایت با وقوع انقلاب، عملیات ساخت و ساز متوقف گردید. پس از انقلاب اسلامی وزارت مسکن و شهرسازی در اقدامی دوباره به طراحی و احداث شهر جدید پردیس پرداختند. با توجه به اینکه پروژه ساخت شهر پردیس عمر بالایی ندارد، از این رو آغاز آن را می‌توان از سال 1375 دانست. خرید خانه در پردیس به دلیل نوساز بودن املاک و قیمت پایین آن مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است.

بیاپردیس – خرید خانه با بیاپردیس – خرید خانه در پردیس  – خرید آپارتمان در پردیس
چرا پردیس گزینه مناسبی برای خرید خانه به شمار می ‌آید؟

پردیس از جمله قطب‌های تازه شکل گرفته کشور در توسعه شهرنشینی مردمی به شمار می‌آید که در تهران بزرگ در میان انبوهی از مشکلات شهری نظیر آلودگی هوا و ترافیک سنگین زندگی می‌کنند. افرادی که همواره به دنبال راهی برای خلاص شدن از این گرفتاری‌ها و زندگی در مکان‌ها و شهرهای جدید و منطبق با اصول شهرسازی مدرن هستند. از این رو شهر پردیس از نگاه مردم پایتخت به خصوص آن دسته از خانواده‌هایی که به هردلیل امکان خانه‌دار شدن در تهران ندارند به عنوان گزینه‌ای مهم و مناسب برای سکونت در نظر گرفته شده است.

فازهای پردیس

شهر جدید پردیس با توجه به محله‌بندی و طرح‌های آماده‌سازی دارای 11 فاز است که افراد با توجه به بودجه، امکانات و شرایط مورد نظر خود در هر یک از این فازها اقدام به خرید خانه در پردیس یا سرمایه‌گذاری می‌نمایند. در ادامه به بررسی فازهای قابل سکونت شهر پردیس می‌پردازیم. فازهای 6، 7 و 10 پردیس فازهای در دست ساخت هستند و هنوز به بهره‌برداری نرسیدند.

بیاپردیس – خرید خانه با بیاپردیس – خرید خانه در پردیس  – خرید آپارتمان در پردیس
فاز 1 پردیس

فاز یک شهر جدید پردیس جزو قدیمی‌ترین بخش این شهر می‌باشد که دارای تراکم جمعیت بالایی است. این فاز دارای واحدهای آپارتمانی و خانه‌های ویلایی می‌باشد که بخش قابل توجه آن به قدمتی بالغ بر 20 سال می‌رسد. اکثر املاک سنددار پردیس در این فاز قرار دارد و باتوجه به وجود امکانات رفاهی قابل توجهی مانند مجتع‌های تجاری و اداری، سینما، بانک‌ها و… در این فاز متقاضیان بسیاری برای خرید خانه یا سرمایه‌گذاری در این فاز وجود دارد. از معایب این فاز می‌توان به ساختار قدیمی ساختمان‌های آن که حداکثر 4 طبقه که اغلب آن‌ها بدون اسانسور می‌باشد، اشاره نمود.

فاز 2 پردیس

بیاپردیس – خرید خانه با بیاپردیس – خرید خانه در پردیس  – خرید آپارتمان در پردیس
از نظر موقعیت فاز دو پردیس به عنوان مرکز پردیس به شمار می‌آید. همچنین وجود میدان امام که مهمترین میدان پردیس است در مرکز این فاز و مجتمع‌های بالای ۱۰ طبقه یا ویلاهای دوبلکس فاز ۲ پردیس را منطقه لوکس شهر پردیس عنوان نمود. در فاز 2 برای خرید خانه در پردیس باید بودجه‌ای بسیاری داشته باشید؛ چراکه گرانترین املاک مسکونی شهر پردیس در این فاز می‌باشند و در کنار فاز ۱ جزو قدیمی‌ترین فازهای این شهر به حساب می‌آید.

فاز 3 پردیس

فاز سه به دلیل داشتن امکانات رفاهی عالی مانند مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری متعددی و… از بهترین محله‌های شهر پردیس است. قیمت خرید خانه در فاز ۳ پردیس به نسبت سایر فازها از هزینه‌های بالایی برخوردار می‌باشد اما وجود ساختمان‌های مسکن مهر، امکان خرید خانه در پردیس را با قیمتی مناسب و کمتر برای افراد علاقمند فراهم می‌کند. دسترسی راحت به ایستگاه اتوبوس و خیابان‌های اصلی شهر از جمله مزایای این فاز به شمار می‌آید. تفاوت فاز ۳ شهر پردیس با فاز یک و دو در این است که بخشی از آن توسط ارگان‌های دولتی ساخته شده و بخشی دیگر شخصی ساز می‌باشد. همچنین از مسکن مهر نیز در فاز 3 بهره‌برداری شده است.

مسکن مهر فاز 3

بیاپردیس – خرید خانه با بیاپردیس – خرید خانه در پردیس  – خرید آپارتمان در پردیس
مسکن مهر فاز سه مناسب افرادی است که توان پرداخت هزینه‌های بالای فازهای یک و دو را ندارند. این افراد می‌توانند با خرید ملک در مسکن مهر فاز 3 صاحب خانه‌ شوند و از امکانات موجود در این فاز نیز بهره‌مند گردند. افرادی که با هدف سرمایه‌گذاری اقدام به خرید ملک در فاز 3 می‌نمایند، باید به این نکته توجه کنند که فاز 3 پتانسیل بالایی برای سرمایه گذاری بلند مدت ندارد و برای سرمایه گذاری کوتاه مدت گزینه مناسبی است.

بیاپردیس - خرید خانه با بیاپردیس - خرید خانه در پردیس  - خرید آپارتمان در پردیس

خرید خانه در فاز 4 و 5 پردیس

فاز 4 در نزدیکی شهر بومهن قرار دارد و از امکانات رفاهی خوبی برخوردار است. از نظر دسترسی به وسایل نقلیه و رفت و آمد وضعیت ضعیف‌تری نسبت به سایر فازها دارد. این فاز مناسب افرادی است که وسیله نقلیه دارند و به واسطه آن می‌توانند به راحتی بین فازهای پردیس یا شهر تهران تردد داشته باشند. فاز 5 نیز مانند فاز 4 از امکانات رفاهی خوبی برخوردار می‌باشد. افرادی که قصد خرید خانه در پردیس را دارند که نزدیک به آزادراه تهران-کرج باشد، فاز 5 گزینه مناسبی برای آن‌ها خواهد بود.

فاز 8 شهر پردیس

مجموعه ساختمان‌‌های موجود در فاز 8 از نقشه، موقعیت و نظم خاصی تبعیت می‌کنند. تراکم کم طبقات در این فاز آرامش نسبی را برای ساکنین آن‌ها فراهم آورده است. از مزایای این فاز می‌توان به وجود خیابان‌های عریض که موجب تردد راحت افراد و عدم ترافیک می‌شود، اشاره نمود. همچنین در فاز 8 مسکن‌هایی با متراژ کمتر و قیمت بسیار مناسب را جهت خرید خانه در پردیس می‌توان در نظر گرفت.

بیاپردیس – خرید خانه با بیاپردیس – خرید خانه در پردیس  – خرید آپارتمان در پردیس
فاز 9 پردیس

خانه‌های موجود در فاز 9 همانند فاز 8 از قیمت مناسب‌تری برخوردار می‌باشد. ارتفاع بالای ساختمان‌های این فاز چشم‌انداز بی‌نظیری را در واحدهای بالایی ایجاد نموده است. این فاز نسبت به فازهای 1 تا 4 امکانات رفاهی کمتری دارد.

فاز 11 شهر پردیس

واحدهای مسکونی در فاز 11 توسط شرکت ترکیه‌ای به نام “کوزو” ساخته شده است که از نظر متریال به کار رفته، نقشه، استحکام و… برتری خاصی نسبت به باقی فازها دارد. این فاز دارای 5 زون می‌باشد که افراد می‌توانند با توجه به ویژگی‌ها و شرایط موردنظر خود اقدام به خرید خانه در پریس نمایند. وجود مسکن مهر و قیمت بسیار مناسب واحدهای مسکونی در این فاز از مزیت‌های این فاز به حساب می‌‌‌آیند.

قیمت خانه در پردیس

میزان تکمیل بودن برج، سال ساخت ملک، زمان تحویل، تعداد ساکنین در برج، محوطه سازی، نوسانات بازار ملک و مواردی دیگر در تعیین قیمت ملک در فازهای پردیس با هدف خرید خانه در پردیس تاثیر بسزایی دارد. افرادی که قصد خرید خانه یا سرمایه‌گذاری در پردیس دارند، باید علاوه بر بودجه خود، شرایط و امکانات موردنیاز را نیز در نظر بگیرند.

بیاپردیس – خرید خانه با بیاپردیس – خرید خانه در پردیس  – خرید آپارتمان در پردیس
سرمایه گذاری در پردیس

عواملی مانند موقعیت جغرافیایی پردیس، قرار گرفتن در یکی از جاده‌های شلوغ منتهی به شمال کشور، انواع پروژه‌های زیرساختی و روبنایی، غیر قابل مقایسه با شهرهای جدید پرند و هشتگرد، همچنین نزدیک بودن شهر به منطقه ۱ پایتخت و موارد دیگر باعث شده است، پردیس به عنوان فرصتی ایده‌آل برای سرمایه‌گذاری معرفی شود.

رفت و آمد در پردیس

وجود آزاد راه تهران-پردیس باعث شده است تا بخش بزرگی از مشکلات ساکنین شهر پردیس در دسترسی آسان و سریع به تهران برطرف شود. علاوه بر آن در آینده‌ای نزدیک با ساخت قطار برقی تهران- پردیس نیز رفت و آمد در پردیس را بسیار راحتتر از قبل صورت می‌گیرد. استفاده از مترو فرهنگ‌سرای اشراق نیز گزینه مناسبی برای رفت وآمد پردیس می‌توان در نظر گرفت. به طور کلی همه فازهای پردیس دسترسی مناسبی به وسایل نقلیه دارند و می‌توانند از طریق آن‌ها خود را به نقاط مختلف فازها یا شهر تهران برسانند.

امکانات شهر پردیس

بیاپردیس – خرید خانه با بیاپردیس – خرید خانه در پردیس  – خرید آپارتمان در پردیس
با توجه به قدمت شهر جدید پردیس نسبت به باقی شهرک‌های اطراف تهران، امکانات و خدمات رفاهی بیشتری را در خود جای داده است. وضعیت این شهر از نظر امکانات فرهنگی، رفاهی، آموزشی، درمانی و… بسیار مناسب خرید خانه در پردیس بوده و همچنین از آب و هوای خوب و کوهستانی برخوردار است. از جمله امکانات پردیس به شرح زیر است:

آزادراه تهران-پردیس
جاذبه‌های گردشگری
مراکز آموزشی مانند مرکز آموزشی امام جعفر صادق در مقطع متوسط پسرانه، مرکز اموزشی خدیجه کبری مقطع متوسط دخترانه، مرکز اموزش دبستان دخترانه اندیشه دانش و…
حیات وحش
ورزش‌های زمستانی
مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری
پارک علم و فناوری پردیس
بانک‌ها و سازمان‌های دولتی
مترو تهران-پردیس
مرکز صنایع چوبی
مساجد و مراکز دینی
مجتمع درمانی و کلینیک پزشکی
تعداد قابل توجهی داروخانه و ازمایشگاه پزشکی
جاذبه های گردشگری پردیس
رودخانه جاجرود و پل شاه عباسی
از قدیمی‌ترین آثار تاریخی استان تهران پلی 850 ساله ساخته شده بر روی رودخانه جاجرود است که در روستای سعید اباد منطقه پردیس قرار دارد.
آبشار کمرد
ابشار کمرد رودهن در بیست کیلومتری تهران و بین جاجرود و شهر جدید پردیس و در روستای کمرد واقع شده است.

بیاپردیس – خرید خانه با بیاپردیس – خرید خانه در پردیس  – خرید آپارتمان در پردیس

غار چهل دختر

در بخش پشتی ابشار کمرد غار کوچکی معروف به غار چهل دختر وجود دارد که افسانه‌های محلی حکایت از ورود چهل دختر به غار و ناپدید شدن آن‌ها می‌دهند.

بیاپردیس - خرید خانه با بیاپردیس - خرید خانه در پردیس  - خرید آپارتمان در پردیس
خرید خانه در سایت بیاپردیس

بیاپردیس سایتی است که می‌توانید جهت خرید و فروش املاک از جمله واحدهای شخصی و تجاری، مسکن مهر، خانه‌های ویلایی و زمین از طریق آن اقدام نمایید. شما می‌توانید به صفحه اصلی سایت مراجعه کرده و اطلاعاتی نظیر املاک ویژه پردیس، اطلاع از فرصت‌های سرمایه‌گذاری و مقالاتی در خصوص راهنمایی جامع معرفی پردیس و خرید خانه را مشاهده کنید. همچنین سایت بیاپردیس شامل قابلیت‌ها و امکانات زیر است:

کارشناسی حقوقی ملک

کارشناسی حقوق ملک، این امکان را برای شما فراهم می‌کند، تا افرادی که عموما با شک و تردید حقوقی و عدم شناخت کافی به مناطق و قوانین حقوقی همراه هستند، بتوانند از کارشناسان و مشاوران حقوقی بهره‌مند شوند تا ضرر زیادی به آن‌ها وارد نگردد. با استفاده از قابلیت‌های این پلتفرم که ذره‌بین نام دارد، می‌توانید درخواست خود را در راستای مشاوره حقوقی ثبت نمایید.

مشاوره رایگان سرمایه ‌گذاری در پردیس

بیاپردیس – خرید خانه با بیاپردیس – خرید خانه در پردیس  – خرید آپارتمان در پردیس
بیاپردیس، این قابلیت را در اختیار افرادی قرار می‌دهد که شناخت خوبی نسبت به شهر پردیس ندارند. با توجه به جدید بودن شهر پردیس افراد زیادی ممکن است، اطلاعات کافی در رابطه با پردیس نداشته و از سر زدن به آن خودداری نمایند، در این صورت می‌توانند با مشاوره رایگان سرمایه گذاری در پردیس در زمینه‌های توسعه پردیس، وضعیت فعلی، رنج قیمت‌ها، آینده سرمایه‌گذاری و… ، بهترین و مناسب ترین تصمیم را با توجه به شرایط موردنظر بگیرند.

خرید زمین و خرید آپارتمان

همچنین می‌توانید جهت خرید زمین و خرید آپارتمان در پردیس، به بخش های مختلف سایت مراجعه کنید و با مطالعه مشخصات و اطلاعات بیشتر در این خصوص اقدام به مشاوره و در نهایت خرید نمایید.

خرید خانه با بیاپردیس

با توجه مناسب بودن شرایط خرید خانه در پردیس و بالا بودن سطح زندگی در آن، می‌توانید از سایت بیا پردیس جهت خرید خانه یا سرمایه‌گذاری در پردیس مشاوره بگیرید. در مجموعه بیاپردیس خدماتی از جمله خرید آپارتمان و زمین در تمامی فازها و خدمات تخصصی کارشناسی حقوقی ملک و مشاوره رایگان سرمایه‌ گذاری در پردیس ارائه می‌‌گردد. در صورت تمایل می‌توانید با توجه به بخش‌ها و نکات ذکر شده از کارشناسان مجرب سایت مشاوره گرفته و جهت خرید خانه پردیس اقدام به خرید نمایید.

بیاپردیس – خرید خانه با بیاپردیس – خرید خانه در پردیس  – خرید آپارتمان در پردیس

 

آبنمای پشت بام

آبنمای پشت بام

به روز شده در بهمن 17, 1400 در 4:20 ب.ظ

آدرس

  • استان / کشور: تهران, تهران پردیس
  • شهرستان: پردیس, پردیس بومهن, فاز 1 پردیس, فاز11پردیس, فاز1پردیس, فاز2پردیس, فاز3پردیس, فاز4پردیس, فاز5پردیس, فاز8پردیس, فاز9پردیس, فازهشت پردیس
  • کشور: ایران

تماس با مشاور

مدیریت
  • مدیریت
  • 09101797990
  • 02176274005
مشاهده لیست های من

Enquire about this property

نقدی ثبت نشده است ( 0 از 5 )

یک نقد ثبت کنید

جهت بررسی وارد شوید