• کلینیک ساختمان پردیس پلتفرم تخصصی رپورتاژآگهی تولیدکنندگان و فعالان صنعت ساختمان ایران
author تلفن پذیرش خدمات: 60 - 09101797990

شرکت معماری تهران / مهندسین مشاور عمران ابنیه سازان / خدمات فنی مهندسی / خدمات اجرایی امور ساخت و ساز

مهندسین مشاور عمران ابنیه سازان به پشتوانه دانش و تجربه جمعی از مهندسین ،اساتید و صاحب نظران فعال در صنعت ساختمان با هدف طراحی، اجرا، نظارت و ارائه کلیه خدمات مهندسی تاسیس گردیده است تا پاسخگوی نیاز روزافزون پروژه های عمرانی و ساخت و سازهای اصولی درراستای بهینه سازی زندگی شهری است.

خدمات و برخی از پروژه های عمران ابنیه سازان

انجام خدمات فنی مهندسی
خدمات مشاوره ای
خدمات تحقیقاتی
خدمات اجرایی در کلیه امور ساخت و ساز

هدف کلان ما برپایه تنوع بخشی و بهینه سازی در اصول طراحی و اجرایی در صنعت ساختمان با متد جهانی است.

شرکت معماری تهران / مهندسین مشاور عمران ابنیه سازان / خدمات فنی مهندسی / خدمات اجرایی امور ساخت و سازشرکت عمران ابنیه سازان در زمینه طراحی معماری، شامل طراحی فاز 1 و 2 معماری، طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی و طراحی منظر فعالیت گستره و طولانی داشته و تاکنون ارائه گر پروژه های بزرگ و موفق داخلی و خارجی بوده است.

این شرکت با در اختیار داشتن توانایی بالای هنری و علمی تیم مهندسی خود و با استفاده از نرم افزارهای مدرن جهانی و امکانات کامل اجرایی و عمرانی موفق به طراحی فضاهای متنوع، کارآمد و خاص تجاری – اداری – مسکونی – فرهنگی – صنعتی و …. بوده است.

شرکت معماری تهران / مهندسین مشاور عمران ابنیه سازان / خدمات فنی مهندسی / خدمات اجرایی امور ساخت و ساز

طراحی معماری در این شرکت مبتنی بر بستر پروژه است و هر پروژه با توجه به موضوع، کاربری، مکان، اندازه و شرایط محیطی موجود طراحی می شود.

این شرکت ضمن پیروی از خطوط و ایده های ناب معماران خود کلیه اصول و استانداردها و ضوابط طراحی را در کلیه پروژه های خود رعایت کرده و تمامی طرح ها منطبق بر مقررات ملی ساختمان می باشند.

طراحی معماری در طرح های مسکونی، طراحی پلان، از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. دکوراسیون داخلی ساختمان، با توجه به نیازهای ساکنین آن طراحی می شود. معمولا طراحی پلان، با توجه به ساختمانی که طراحی می شود متفاوت است به طور مثال، طراحی ویلا با طراحی آپارتمان مسکونی کاملا متفاوت می باشد، در طراحی ساختمان ویلایی، بیشتر فضاها بصورت باز و نیمه باز طراحی می شود. امروزه توجه به نمای این گونه ساختمان ها نیز از اهمیت بالایی برخوردار است، معمولا نماها با توجه به سلیقه کارفرمایان انتخاب می شود که به سبک مدرن یا کلاسیک طراحی و اجرا می شود. باید به این امر نیز توجه کرد که طراحی دکوراسیون داخلی در طراحی ساختمان به نحوی باشد که با نمای انتخاب شده (مدرن یا کلاسیک) از طرف کارفرما، همخوانی کامل داشته باشد.

شرکت معماری تهران / مهندسین مشاور عمران ابنیه سازان / خدمات فنی مهندسی / خدمات اجرایی امور ساخت و ساز

مهندس مشاور به عنوان متخصص و رهبر در طراحی، برنامه ریزی و احیا، اصلاح و زیرساخت های خصوصی و عمومی فعالیت می کنند. هدف از همکاری با مهندسین مشاور سود رسانی به افراد جامعه از طریق ساخت و پیاده سازی بهینه و ایمن بناهای مختلف است. به این ترتیب ممکن است که فعالیت های این افراد در حد مدیریت بوده یا در برخی موارد فراتر از این امور است. البته همه ی این موارد بستگی به نوع پروژه مورد نظر دارد. فعالیت های دیگری که مهندسان مشاور می تواند به آن بپردازند فعالیت ها و خدمات حرفه ای را به ارگان های دولتی و شرکت های بزرگ انتقال دهند. همچنین آنها می توانند برای مشتریان خود به عنوان یک مدافع یا نماینده عمل کنند و با توجه به این امر این افراد در حرفه ی خود نقش مهمی را ایفا می کنند.

شرکت معماری تهران / مهندسین مشاور عمران ابنیه سازان / خدمات فنی مهندسی / خدمات اجرایی امور ساخت و ساز

وظایف آن ها شامل تشخیص مشکلات فنی و حرفه ای و همچنین پیشنهاد راه حل های قابل اجرا و کاربردی است. آن ها وظیفه دارند که طراحی، ساخت و انجام بخش زیادی از سازه های یک زمین را بر عهده بگیرند. فعالیت های مهندسین مشاور ساختمان مستلزم رعایت استانداردهای لازم در سطوح بالا از کار است که در همه ی زمان ها باید انجام بگیرد. آن ها برای ادامه کار باید از مهارت های نوین در این زمینه برخوردار باشند. افرادی که برای پیش برد پروژه های خود به مهندسان مشاور مراجعه می کنند توقع دارند که آن ها در کنار آگاهی از علم مهندسی از تجربه و تخصص بالای فنی همچنین توانایی و مهارت اداره یک پروژه ی سطح بالا را داشته باشند. شرکت مهندسین مشاور ساختمانی با استفاده از دانش خود می توانند ساده ترین و به صرفه ترین راه حل ها را برای به انجام رساندن یک پروژه را به شما پیشنهاد دهند.

 

معرفی یکی از همکاران معمار

 

شرکت معماری تهران / مهندسین مشاور عمران ابنیه سازان / خدمات فنی مهندسی / خدمات اجرایی امور ساخت و ساز

 

img

مدیریت

پست‌های مرتبط

نصب سقف کناف تهران

نصب سقف کناف تهران / بازسازی سقف خانه / کناف سالن زیبایی...

ادامه مطلب
مدیریت
توسط مدیریت

ساخت آبنمای سنگی

نکات ساخت و نصب آبنما - توجه به محوطه سازی و ایجاد فضاهای زیبای خارج از ساختمان، امروزه به یکی از موضوعات اصلی در طراحی محوطه ها تبدیل شده است و افراد زیادی به دنبال دیزاین محوطه ی خانه های ویلایی و یا حتی آپارتمان های خود می باشند

ادامه مطلب
مدیریت
توسط مدیریت

تاثیر طراحی آبنما در کاهش درجه حرارت محیط و فضای خانه:

طراحی آبنما - نقش آبنماها در افزایش رطوبت - انواع آبنما -  آبگون دیزاین - تاثیر طراحی آبنما در کاهش درجه حرارت محیط و فضای خانه:

ادامه مطلب
مدیریت
توسط مدیریت