• کلینیک ساختمان پردیس پلتفرم تخصصی رپورتاژآگهی تولیدکنندگان و فعالان صنعت ساختمان ایران
author 60 - 09101797990

پیمانکار ایزوگام  /  ایزوگام رامدو در تهران / رپورتاژ آگهی شركت برزین سازه آروین دژ

پیمانکار و اکیپ اجرای ایزوگام و قیرگونی پشت بام ، مخازن ، دیوار و استخر

پیمانکار ایزوگام  /  ایزوگام رامدو در تهران / رپورتاژ آگهی شركت برزین سازه آروین دژشرکت تولیدی عایق های رطوبتی رامدو قزوین

تولید کننده ایزوگام رامدو  تهران –  فروش بصورت آنلاین درشمال و شمال شرق تهران

تلفن:76274005 – 021 – همراه:09101797990

پیمانکار ایزوگام  /  ایزوگام رامدو در تهران / رپورتاژ آگهی شركت برزین سازه آروین دژ

شركت برزین سازه آروین دژ (رامدو) در واقع از سال 1377 در قالب شركت آروین مهر پایه گذاری شد ابتدا به تولید و پخش قیر در منطقه با اخذ نمایندگی از شركت پالایشگاه نفت استان قزوین جهت تولید پخش مواد پلیمری و قیر در غرب كشور شروع به فعالیت نمود و در سال 81 در قالب شركتی دیگر اقدام به تولید عایق رطوبتی در استان قزوین نموده و به عنوان اولین تولید كننده عایق رطوبتی استاندارد در قزوین فعالیت نموده.

از سال 83 با مشاركت شركت پژوهندگان صنعت پارت اقدام به ایجاد مركز پژوهش و تحقیقات نموده با استفاده از تجربیات مهندسین و حتی همكاران و كلیه تولید كنندگان در خصوص عایقهای رطوبتی پلیمر و مواد اولیه تشكیل دهنده ایزوگام و همچنین ماشین آلات تولید در راستای بروز رسانی تكنولوژی تولید و همچنین خدمات، بازاریابی، مشتری مداری با مطالعه استفاده از تجربیات چهار كشور صنعت- اروپایی در این زمینه نتایج بسیار شگفت انگیزی بدست آمد. چگونه تولید كنیم  چگونه بفروشیم كه با قیمت مناسب و اقتصادی عایق با كیفیت بدست مشتریان برسانیم  چگونه از مشتریان بعد از فروش حمایت نمائیم كه آرامش خاطر همراه داشته باشد و  اعتماد به ارمغان بیاورد.

پیمانکار ایزوگام  /  ایزوگام رامدو در تهران / رپورتاژ آگهی شركت برزین سازه آروین دژ

الگوی كشورهای آلمان و ایتالیا در مشتری مداری فوق العاده بود كه با مشاوره گرفتن از تجربیات دو كشور مورد اشاره هم در تكنولوژی تولید هم و فروش و مشتری مداری سر لوحه شركت قرار گرفت و پس از 18 سال مدیران شركت تصمیم به تأسیس شركت برزین سازه آروین دژ در سال 1397 گرفته شد.

شركت برزین سازه آروین دژ علاوه بر پیمانكاری و ساخت و ساز عایقهای رطوبتی در برنامه آتی خود در زمینه تمامی مصالح روز ساختمانی مانند بلوك های سبك CLC اتوكلاو شده- پنجره های دو جداره و سه جداره و عایقهای حرارتی و برودتی فعالیت گسترده ای خواهیم داشت و در راستای ساختمان هوشمندبا، مصالح روز دنیا حركت می كنیم.

پیمانکار ایزوگام  /  ایزوگام رامدو در تهران / رپورتاژ آگهی شركت برزین سازه آروین دژ

گروه تولیدی و مهندسی برزین سازه اعتقاد بر این دارد دیگر زمان استفاده از مصالح سنتی گذشته است . باید پای در پیشرفت و استفاده از مصالح نوین با صرفه اقتضادی و حفظ منابع طبیعی و جلوگیری از هدر رفت سرمایه های ملی مانند مواد نفتی منابع انرژی آب- برق- گاز گام برداشت.  بر این اساس منشور تعهدات شركت برزین سازه ، در جهت رضایتمندی مشتریان ارجمند كه پس از خرید،،می خواهیم مشتریان عزیزمان در خانواده رامدو قرار بگیرند و به كمك هم بتوانیم به اهداف اندیشمندان و محققین – مهندسین كه در راستای ایران شایسته پیشرفت دغدغه دارند پیش برویم.

گام کاردرپردیس – قیرو گونی کاردرپردیس

نکات مهم در نصب ایزوگام

در فرآیند نصب ایزوگام از وسایل و تجهیزاتی استفاده می‌شود که سر و کار داشتن با آن‌ها نیازمند احتیاط است. در زیر نکات مهم در خصوص اجرای ایزوگام آورده شده است.

 • اولین نکته مهم، اطمینان حاصل کردن از سالم بودن کپسول و مشعل و اتصال صحیح آن‌ها به یکدیگر است. این موضوع در مکان‌هایی سربسته و کوچک مانند سرویس‌های بهداشتی از اهمیت بیشتری برخوردار است.
 • اجرای ایزوگام در فضاهای کوچک و سربسته داخل ساختمان‌ها با خطرات بیشتری همراه است. تمامی اصول و استانداردهای قبل از نصب در این نوع از فضاها باید کاملاً رعایت شود. از افراد با تجربه برای نصب ایزوگام کمک بگیرید و کپسول آتش‌نشانی در محل، در دسترس باشد.
 • نصب ایزوگام در فضاهای باز اغلب در ارتفاع‌های بالا صورت می‌گیرد. از این رو رعایت نکات ایمنی بسیار مهم است. توجه و دقت کافی نسبت به اصول ایمنی و استفاده از تجهیزات ایمنی لازم و عدم ریسک و رفتار خودسرانه، باعث می‌شود تا احتمال خطر و حوادث کم شود.
 • فرآیند اجرای ایزوگام به دلیل سر و کار داشتن با حرارت‌های بالا و مواد خطرناک، باید دور از کودکان باشد.
 • در هنگام جابه‌جایی رول‌های ایزوگام و همچنین حمل کپسول‌های گاز مایع امکان افتادن آن‌ها روی پا و یا ضربه خوردن اعضای بدن وجود دارد. حتماً از کفش‌های ایمنی مخصوص استفاده کنید تا از خطرات احتمالی جلوگیری شود.
 • محل انبار کپسول‌های گاز مایع و رول‌های ایزوگام باید دارای روزنه‌هایی، جهت گردش هوا باشد. به هیچ عنوان مکان سربسته و سرپوشیده نباشد. به خصوص کپسول‌های گاز مایع در مکانی نگهداری شود که دارای فضای باز و هوای آزاد باشد.
 • مواد اولیه ایزوگام‌ها وزن بالایی دارند. بسیاری از کارشناسان توصیه می‌کنند که در صورت ایزوگام فضایی بزرگ، بهتر است که همه مواد لازم به پشت بام منتقل نشود. در صورت انتقال آن‌ها به پشت بام، از انباشت آن‌ها با هم در یک مکان خودداری شود.
 • قبل از شروع فرایند نصب ایزوگام از مساعد بودن آب و هوا و احتمال ریزش برف و باران اطمینان حاصل کنید.
 • بهتر است که عملیات نصب ایزوگام در دمای زیر صفر صورت نگیرد زیرا احتمال پایین آمدن کیفیت کار وجود خواهد داشت. به طوری که نصب عایق رطوبتی نباید در دمای محیط کمتر از ۵ درجه و بیشتر از ۴۰ درجه سانتی‌گراد صورت گیرد.

پیمانکار ایزوگام  /  ایزوگام رامدو در تهران / رپورتاژ آگهی شركت برزین سازه آروین دژ

تجهیزات مورد نیاز برای نصب ایزوگام

برای اجرای صحیح و ایمن ایزوگام در هر مکان و مقیاسی نیاز به یک سری وسایل است که در زیر فهرست وارد آورده شده است.

پیمانکار ایزوگام  /  ایزوگام رامدو در تهران / رپورتاژ آگهی شركت برزین سازه آروین دژ

 • مشعل ایزوگام کاری و فندک برای روشن کردن
 • تیغ موکت بری
 • لباس مناسب
 • کفش کف صاف
 • دستکش نسوز
 • عینک مخصوص
 • کلاه ایمنی
 • کپسول آتش نشانی
 • کمچه و ماله
 • جارو

مراحل نصب ایزوگام

اگر بخواهیم مراحل نصب ایزوگام را به صورت خلاصه بیان کنیم، این فرآیند را می‌توان در مراحل تمیز کردن، زیرسازی، اندازه گیری و نصب خلاصه کرد.

پیمانکار ایزوگام  /  ایزوگام رامدو در تهران / رپورتاژ آگهی شركت برزین سازه آروین دژ

مرحله اول، تمیز کردن

سطحی که قرار است ایزوگام روی آن نصب شود، چه پشت بام باشد و چه داخل ساختمان، باید کاملاً تمیز و عاری از هر گونه آلودگی و گرد و غبار باشد. در غیر این صورت، حتی با استفاده از قیر یا همان پرایمر نیز نمی‌توان اتصال خوب ایزوگام به سطح زیرین را تضمین کرد. عاقلانه است که سطح مورد نظر را هر چقدر هم که بزرگ باشد، به اندازه‌ای که می‌توانیم با استفاده از جارو و حتی آب کاملاً تمیز کنیم. در صورت شستشو با آب، باید به آن اجازه دهیم کاملاً خشک شود. از طرفی هم در استفاده از آب دقت کنید زیرا به دلیل عدم وجود عایق کاری‌های لازم، احتمال نفوذ آب به لایه‌های زیرین و آسیب به سازه وجود دارد.

پیمانکار ایزوگام  /  ایزوگام رامدو در تهران / رپورتاژ آگهی شركت برزین سازه آروین دژ

مرحله دوم؛ درزگیری

بعد از تمیز کردن، ترک‌ها و شکاف‌هایی که شاید در سطح مورد نظر وجود داشته باشند، بهتر از قبل نمایان خواهند شد. ترک‌های ریز و کوچک با استفاده از قیر یا همان پرایمر کاملاً برطرف خواهند شد اما برای ترک و شکاف‌های بزرگ‌تر باید جداگانه وارد عمل شد. برآمدگی‌هایی مانند انتهای میلگرد یا سر ستون و یا هر زائده تیز، باید برش داده شوند.

پیمانکار ایزوگام  /  ایزوگام رامدو در تهران / رپورتاژ آگهی شركت برزین سازه آروین دژ

مرحله سوم؛ زیرسازی

بعد از تمیز کردن و برطرف کردن همه ترک‌ها و شکاف‌ها بر اساس نوع سطح باید نسبت به زیرسازی اقدام کرد. در اغلب موارد سطح زیرین از جنس سیمان و در مواردی نیز از جنس موزاییک و اسفالت است. برای زیرسازی در یک سطح سیمانی، ۲۸۰ گرم مشتق قیری محلول در حلال نفتی و برای آسفالت ۳۰۰ گرم مشتق قیری محلول در آب استفاده می‌شود.

توجه داشته باشید که آسفالت خود حاوی قیر است و استفاده از محلول‌های نفتی می‌تواند به ساختار آسفالت آسیب وارد کند. مقدار موادی که تعیین شده است به ازای هر مترمربع است. مواد را روی سطح به صورت یکنواخت پخش کرده و برای خشک شدن آن باید ۲۴ ساعت صبر کرد. پس از خشک شدن، سطح باید دوباره تمیز شود.

پیمانکار ایزوگام  /  ایزوگام رامدو در تهران / رپورتاژ آگهی شركت برزین سازه آروین دژ

مرحله چهارم؛ شیب بندی

سطح مورد نظر باید از قبل دارای شیب بندی باشد. شیب بندی‌ها اغلب به سمت آب‌رو‌ها جهت داده می‌شوند. طی فرآیند نصب ایزوگام دقت به این شیب بندی توسط عامل اجرای ایزوگام بسیار مهم است. در واقع نصاب باید سعی کند که این سیب را در تمامی قیمت‌های سطح مورد نظر رعایت کند. اجرای غیر یکنواخت می‌تواند باعث به هم خوردن این شیب بندی و جمع شدن آب در یک محل به خصوص شود. از این رو، نصب ایزوگام نیز نباید به گونه‌ای انجام شود که این مسیر را منحرف کند پس باید عایق‌های رطوبتی را موازی با مسیر شیب نصب کرد.

نکته مهم دیگر در این خصوص این است که محل‌هایی که دارای زاویه ۹۰ درجه هستند باید فیله کشی یا ماهیچه کشی شوند. این شیب بندی مطابق با محل آب‌رو شیب بندی می‌شوند. شیب بندی چهار گوشه و قسمت‌های دیگر باید به نحوی صورت گیرد که آب بر روی سطح پشت بام جمع نشود و آن را به سمت لوله هدایت کند. در اطراف ناودان، چاهک‌های آبرو و زیر کولرها بهتر است قبل از نصب ایزوگام حتماً یک یا دو لایه اولیه نصب شود.

پیمانکار ایزوگام  /  ایزوگام رامدو در تهران / رپورتاژ آگهی شركت برزین سازه آروین دژ

مرحله پنجم؛ نصب ایزوگام

اول از همه باید رول‌های ایزوگام را باز کنیم. برای این کار ابتدا برچسب و سپس پوشش پلاستیکی را جدا می‌کنیم. گاهی شاید لازم باشد برای باز کردن رول‌ها که زیادی به هم چسبیده‌اند، حرارت داد. فشار زیادی برای باز کردن رول‌ها باعث پارگی و ایجاد ضعف در ساختار ایزوگام می‌شود.

در گام دوم از مرحله نصب باید سطح کار را در صورت بزرگ بودن به قسمت‌های مساوی تقسیم کرد. رایج است که سطح کار را به بخش‌های با عرض ۹۰ سانتی‌متر تقسیم می‌کنند. با توجه به اینکه رول‌های ایزوگام دارای عرض ۱ متر هستند، تقسیم کردن سطح به بخش‌های ۹۰ سانتی‌متری به موجب ایجاد همپوشانی ۱۰ سانتی‌متری نوارهای ایزوگام است.

بعد از تقسیم سطح کار، عملیات نصب ایزوگام را از سمت ناودان‌ها شروع می‌کنند. اغلب یک تکه ایزوگام در اندازه‌های ۵۰ در ۵۰ سانتی‌متر را داخل قیفی ناودان قرار می‌دهند و در جلوی ناودان‌ها هم یک لایه یک متری ایزوگام نصب می‌کنند. رول‌های ایزوگام، در اندازه‌های مختلفی در بازار موجود هستند. در صورت استفاده از رول‌های ۱۰ متری، اغلب آن‌ها باز و به از وسط به دو بخش ۵ متری تقسیم می‌کنند تا فرایند نصب و تراز کردن راحت‌تر صورت گیرد.

پیمانکار ایزوگام  /  ایزوگام رامدو در تهران / رپورتاژ آگهی شركت برزین سازه آروین دژ

در شروع فرآیند نصب، به‌صورت چپ و راست حرکت می‌کنیم. به صورتی که عایق ردیف چپ و راست لایه نصب شده لبه‌های آن را به مقدار ۱۰ سانتی‌متر پوشش می‌دهد. همپوشانی دو لایه کنار هم باید ۱۰ سانتی‌متر باشد. قسمتی که باید با مشعل گرم شود با نایلون پوشیده شده است. اگر نایلون ضخیم باشد باید کنده شود و اگر نازک باشد باید حرارت مشعل را بیشتر کرد.

پس از حرارت دادن و تنظیم عایق در محل مورد نظر از نقطه وسط عرض آن با فشار پا یا دست، لایه را به دو طرف هدایت و صاف می‌کنیم. به طوری که چین و چروک و هوا گرفتگی ایجاد نشود و مطمئن شویم که عایق به سطح مورد نظر کاملاً چسبیده است. آخرین گام از نصب ایزوگام، به اصطلاح جوشکاری همپوشانی‌های عایق نصب شده است که باید با دقت فراوان با شعله کم مشعل و به کمک کمچه یا ماله انجام شود.

پیمانکار ایزوگام  /  ایزوگام رامدو در تهران / رپورتاژ آگهی شركت برزین سازه آروین دژ

سخن آخر

نصب ایزوگام در بخش‌های مختلفی از ساختمان‌ها صورت می‌گیرد. ایزوگام‌ها یک نوع از عایق‌های رطوبتی هستند. در اجرای آن باید نکات، اصول و استانداردهای مشخصی را رعایت کرد. فرایند نصب ایزوگام شامل چند مرحله می‌شود که در بالا به آن‌ها پرداخته شد. خوشحال خواهیم شد، نظرات و پرسش‌های خود را در خصوص این مقاله با ما در میان بگذارید.

ایزوگام پی ساختمانتعمیرپشت بامایزوگام استخرعایق کاری ساختمان

ایزوگام پلی متال رامدو در قزوین

پیمانکار ایزوگام  /  ایزوگام رامدو در تهران / رپورتاژ آگهی شركت برزین سازه آروین دژ

img

مدیریت

پست‌های مرتبط

تجهیزات روشنایی محوطه دوستان ، چراغ محوطه دوستان ، چراغ ساختمانی و چراغ پارکی

تجهیزات روشنایی محوطه دوستان ، چراغ محوطه دوستان ، چراغ ساختمانی و چراغ پارکی / – چراغهای سقفی – چراغهای دیواری – آویزهای تزیینی (آشپزخانه، اتاق خواب و مکانهای تجاری و تفریحی و …) – چراغهای پارکی و محوطه ای

ادامه مطلب

درب باز کن ریلی اتوماتیک سیماران ، قیمت درب باز کن ریلی برای پارکینگ

درب باز کن ریلی اتوماتیک سیماران ، قیمت درب باز کن ریلی برای پارکینگ / عامل فروش محصولات صنایع الکترونیک سیماران شامل :  درب باز کن اتوماتیک ریلی و بازویی ،  آیفون تصویری و صوتی ،  درب بازکن صوتی و تصویری و سیستمهای حفاظتی و امنیتی ، دستگاه XVR سیماران ، دستگاه DVR سیماران دوربین تحت شبکه

ادامه مطلب

درب بازکن بازویی سیماران ، جک بازویی درب پارکینگ ، درب بازکن اتوماتیک عقیق الکتریک

درب بازکن بازویی سیماران ، جک بازویی درب پارکینگ ، درب بازکن اتوماتیک عقیق الکتریک / فروشگاه تجهیزات صنعت برق واتوماسیون درب باز کن بازویی آیفون تصویری و صوتی ،  درب بازکن صوتی و تصویری و سیستمهای حفاظتی و امنیتی 

ادامه مطلب