• کلینیک ساختمان پردیس جامع ترین مرجع اینترنتی خدمات طراحی ، مهندسی ، فروش ملزومات ، اجرا و پیمانکاری از زمان خرید زمین و دریافت جوازساخت تا اتمام عملیات اجرائی ساختمان و رپورتاژآگهی
author 76274005 - 021 تلفن همراه 09101797990

توری وایرمش تشفا درپردیس – فروش توری وایرمش جوشی درپردیس

فروش انواع گریتینگ فولادی تشفا ( شرکت توسعه شبکه فولادی آسیا )

نماینده پخش توریهای وایرمش جوشی درشمال شرق تهران و شهرجدیدپردیس

تلفن پشتیبانی و مشاوره :76274005 – 021  همراه:09101797990

توری وایرمش تشفا درپردیس – فروش توری وایرمش جوشی درپردیس

توری وایرمش تشفا درپردیس - فروش توری وایرمش جوشی درپردیستوری وایرمش تشفا درپردیس - فروش توری وایرمش جوشی درپردیس

گریتینگ تشفاچیست؟

توری فولادی سه بعدی ساده و مضرس گریتینگ

توری فولادی مضرس

استرج متال تشفا

نمای استرچ متال

توری فولادی مضرس

فنس گریتینگ فولادی

تری دی پنل

توری وایرمش تشفا درپردیس – فروش توری وایرمش جوشی درپردیس

((فرم درخواست کالا و خدمات ساختمانی))

لطفا نوع کالای موردنیاز ساختمان و یاخدمات ساختمانی درخواستی خود را باتکمیل فرم زیر ارسال فرمایید .
کارشناسان کلینیک ساختمان پردیس جهت مشاوره درکوتاهترین زمان ممکن باشما تماس خواهندگرفت.

  فرم درخواست پیش فاکتور خرید کالای ساختمانی و دریافت خدمات

  من ربات نیستم (قبل از ارسال تیک بزنید)انصراف از ارسال درخواست

  توری وایرمش تشفا درپردیس – فروش توری وایرمش جوشی درپردیس

  توری مش یا شبکه میلگردی

  توری مش با توجه به نام آن ، پر واضح است که در ساخت آن از میلگرد های ساده و آجدار استفاده می شود به این صورت که میلگرد ابتدا به صورت طولی و سپس میلگردهای دیگر به صورت عرضی بر روی هم قرار داده خواهند شد و در نهایت توسط دستگاه های تمام اتوماتیک توسط جوش بهم متصل میشوند  توری مش عمدتا برای مصارف ساختمانی و کف در داخل بتون کاربرد دارد و امروزه یکی از رایج ترین روش های ساخت در ساختمان ها و پروژه های بزرگ و همچنین از این محصول برای آماده کردن بتن در انواع پروژه های کوچک و بزرگ ساختمانی و صنعتی مورد استفاده میشود .

  توری وایرمش تشفا درپردیس – فروش توری وایرمش جوشی درپردیس

  در بازار این محصول طرفداران زیادی دارد و یک نمونه آن استفاده زیادی در صنعت ساخت و ساز دارد مانند میلگرد ۶ ساده با تمام چشمه های موجود و ۸ آجدار با چشمه های ۱۰*۱۰ و ۱۵*۱۵ و ۲۰ *۲۰ اشاره کرد .

  توری مش در واقع با ضخامت میلگرد و اندازه چشمه آن مشخص میگردد . که هر برگ از مش اندازه استانداردی دارد که معمول ترین این ابعاد ۱*۲ است و بسته به درخواست مشتریان و نیاز آنان در ابعاد مختلفی ساخته می شود .

  توری وایرمش تشفا درپردیس – فروش توری وایرمش جوشی درپردیس

  قیمت توری مش

  یکی دیگر از ابعاد این محصول فولادی ۲*۶ می باشد که از نظر حمل و نقل نیاز بعضی از مشتریان را برآورده نمی کند . خیلی از کارخانجات تولیدی سعی در گرفتن سفارش بر طبق نیازهای مشتریان می کنند . تنوع زیاد در این محصول با توجه به  نوع میلگرد از نمره ۶ الی ۱۶نیز وجود دارد .

  خانه بندی های متداول در  توری مش با فاصله های مشخصی مطرح میگردد از جمله ۲۰*۲۰ به معنای فاصله ی ۲۰ سانتیمتری خانه های شبکه میلگردی از هم می باشد در واقع چشمه ها به صورت مربع یا مستطیل با ابعاد ۵ تا ۴۰ سانتیمتر از هم قرار می گیرند .

  از نظر صرفه جویی در استفاده از مصالح همچنین از نظر وزن و زمان و همچنین مقاوت بالای شبکه ها به دلیل جوش های نقطه ای و منظم بودن اتصالات درآن در مبحث  اقتصادی نسبت به دیگر روش ها ارجحیت دارد و می تواند پیمانکاران و مهندسین عمران ساخت و ساز را راضی نگه دارد .

  توری وایرمش تشفا درپردیس – فروش توری وایرمش جوشی درپردیس

  کاربرد توریی مش در صنعت ساختمان

  در صنعت ساخت و ساز و صنایع دیگر کاربردهای فروانی از شبکه میلگردی به چشم میخورد که مهمترین آن در سازه های پیش ساخته بتنی همچنین پی و دیوار و سقف نام برد .نرده کشی و ایجاد موانع جهت انبارها و کارخانجات می باشد و چون ابعاد متنوعی دارد نیاز این بخش را تامین خواهد کرد . یکی دیگر از کاربردهای جالب این محصول گاهی پیش می آید که در سقف کامپوزیت کانال سازی جهت مترو و تونل های آن همچنین در صنعت پل سازی و همینطور کانال های آبرسانی از این محصول بسیار استفاده می کنند .در مواردی که نیاز به مقاومت در سطوح بتنی و فونداسیون مطرح باشد از جمله سد سازی و پل سازی شبکه میلگردی مش با میلگردهای قطور و ابعاد ۲*۶ و یا ابعاد درخواستی مهندسین در اختیارشان قرار میگیرد .

  عواملی که شبکه میلگردی مش را نسبت به دیگر محصولات ارجح قرار می دهد سرعتی است که در عملیات جاگذاری مفتول دارد و نسبت به سایر روش ها برتر است همچنن تسهیل در حمل آن و کاهش هزینه هایی که به جهت نصب پرداخت میگردد و دیگر اینکه صرفه جویی بهینه ای که در مصرف میلگرد وجود دارد و مهمتر از آن رعایت صحیح مبحث نهم مقررات ملی ساختمان است که در این محصول به خوبی رعایت گردیده است .

  توری وایرمش تشفا درپردیس – فروش توری وایرمش جوشی درپردیس

  پیوستن به گفتگو