• کلینیک ساختمان پردیس پلتفرم تخصصی رپورتاژآگهی تولیدکنندگان و فعالان صنعت ساختمان ایران
author 60 - 09101797990

فلاورباکس سیمانی پردیس – گلدان سیمانی پردیس – محوطه سازی پردیس

رپورتاژ آگهی ساختمان– تولیدکننده گلدان و فلاورباکس بتنی و سیمانی

– طراحی و اجرای مبلمان شهری و پارکی

– طراحی و تولید انواع فلاورباکس های لوکس قابل استفاده درمنزل ، لابی ، مجتمع های تجاری و اداری و بام سبز و حیاط

– طراح و مجری فضای سبز خانه های ویلایی ، لابی و محوطه مجتمع های مسکونی

 

فلاورباکس سیمانی پردیس – گلدان سیمانی پردیس – محوطه سازی پردیس

فلاورباکس سیمانی پردیس - گلدان سیمانی پردیس - محوطه سازی پردیسفلاورباکس سیمانی پردیس - گلدان سیمانی پردیس - محوطه سازی پردیس

[contact-form-7 id=”11862″ title=”درخواست کالا و خدمات ساختمانی”]

مشاهده دیگرتولیدات گل پخش:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فلاورباکس سیمانی پردیس – گلدان سیمانی پردیس – محوطه سازی پردیس

 


زیبا تر کردن خانه ها در شهر های بزرگی مانند تهران که هوای آلوده آن باعث می‌شود.رشد و پرورش گیاه در آن سخت باشد و نتوان انواع گوناگون گیاه را در آن پرورش داد. در این مواقع استفاده از گلدان های سیمانی و یا فلاور باکس های مخصوص آپارتمان بهترین.گزینه برای فضاهای محدود هستند و دوام بالایی دارند. فلاور باکس ها انواع گوناگونی دارند.و می‌توانند در مکان های مختلفی مانند بالکن ها و یا فضای داخل خانه مورد.استفاده قرار بگیرند و گیاهان آن آسیب نبینند. گیاهانی که برای گلدان ها در نظر گرفته می‌شود، باید دقیقا متناسب با نیاز های منزل شما باشد.که انواع بسیار متنوع فلاور باکس ها، این انتخاب را برای شما راحت تر می‌کند.

فلاورباکس سیمانی پردیس – گلدان سیمانی پردیس – محوطه سازی پردیس

 

 

فلاور باکس چیست؟

فلاور باکس (flower box) یک کلمه انگلیسی به معنی جعبه گل است.که در واقع نوعی گلدان شهری مدرن محسوب می‌شود. انواع فلاور باکس ها با توجه به نوع کاربری آنها دارای ساختمان ویژه ای هستند.که باید دقیقا متناسب با گیاهی باشد که در آن قرار دارد. به عنوان مثال برای درخت ها و یا نهال هایی که ریشه بلند دارند.استفاده از فلاور باکس های بلند بهترین راه است.تا گیاه رش کافی داشته باشد. امروزه به دلیل کمبود جا برای پرورش گیاهان به خصوص در خانه های شخصی استفاده از گلدان ها بهترین گزینه برای داشتن فضای سبز کوچک در خانه می‌‌باشد، که با اشغال کردن کمترین فضا بیشترین کاربردی را خواهد داشت.

فلاورباکس سیمانی پردیس – گلدان سیمانی پردیس – محوطه سازی پردیس

انواع فلاور باکس از نظر محل نصب

این گلدان های مدرن ها دارای انواع گوناگونی هستند که با توجه به نوع کاربری آن و محلی که برای نصب آن در نظر گرفته شده است، باید بهترین گزینه را انتخاب کنید. به طور معمول از فلاور باکس ها در پارک ها و فضاهای عمومی استفاده می‌شود که در ادامه این قسمت به انواع آن می‌پردازیم.

فلاورباکس سیمانی پردیس – گلدان سیمانی پردیس – محوطه سازی پردیس

فلاور باکس دیواری

نوع اول فلاور باکس از معروف ترین و پرکاربرد ترین مدل ها است که امروزه بیشترین کاربرد را دارد. به دلیل کمبود فضا، معماران سعی در استفاده از فضاهای عمودی رادارند. کاشت گل و گیاه بر روی دیوارها هم یکی از دلایل محبوبیت فلاورباکس های طبقاتی است.

فلاورباکس سیمانی پردیس – گلدان سیمانی پردیس – محوطه سازی پردیس

فلاور باکس زمینی

برای نوع دوم، می‌توان به فلاور باکس زمینی اشاره کرد که در پارک ها و فضاهای سبز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع از گلدان های مدرن برای گیاهانی که نیازی به آبیاری زیادی ندارند، بهترین گزینه هستند و طی گسترده ای از گیاهان مانند گل بنفشه تا درختچه را در خود جای می‌دهند.

فلاور باکس پله ای

گلدان های پله ای بهترین گزینه برای کاشتن گل های زینتی در پارک ها و فضای سبز هستند که امروزه کاربرد بیشتری پیدا کرده اند. ساختمان این نوع از گلدان های مدرن به شکلی است که با اشغال کردن کمترین فضا بیشترین کاربری را داشته باشند. و زیبایی زیادی را ارائه دهند.

فلاورباکس سیمانی پردیس – گلدان سیمانی پردیس – محوطه سازی پردیس

فلاور باکس معلق

فلاور باکس معلق نوع دیگری از این گلدان ها است.که در مکان های مختلفی مانند حیاط و بالکن خانه ها و همچنین در فضای سبز.از آن استفاده می‌کنند. این دسته از گلدان ها در سایزهای متنوعی ارائه شده.و باید کاملا مطابق با گل مورد نظر انتخاب شوند.

انواع فلاور باکس از نظر جنس بدنه

جنس بدنه گلدان های فضای باز متفاوت است.و با توجه به میزان بارش منطقه، آب و هوا و.فضای مورد نیاز باید تهیه شود. برای مثال جنس سفالی برای مناطقی با بارندگی زیاد مناسب نیست.

فلاورباکس سیمانی پردیس – گلدان سیمانی پردیس – محوطه سازی پردیس

سنگی

فلاور باکس های سنگی بیشتر برای گلدان های ثابت مورد استفاده قرار می‌گیرند.و باید به شکلی طراحی شوند که زیر آن روزنه ای برای خروج آب و.وارد شدن هوا وجود داشته باشد، زیرا امکان رد شدن هوا.از منافذ سطح گلدان وجود ندارد.

چوبی

فلاور باکس های چوبی که تفاوت زیادی با گلدان ندارند.و از آنها برای کاشتن گل های زیتنی استفاده می‌شود. معمولا از چوب هایی مانند ساج برمه ای، بلوط.و ایروکو برای ساخت این دسته از گلدان های چوبی استفاده می شود.

بتنی

فلاور باکس های بتنی از انواع پرفروشی هستند.که به روش های صنعتی و نیمه صنعتی طراحی و ساخته می‌شوند. برای خرید گلدان های بتنی شهری باید با انواع آن آشنا باشید. این گلدان ها دارای دو نوع مختلف هستند.که یکی از آنها سبک تر است و امکان جا به جایی دارد.و می‌توان آن را به راحتی جا به جا کرد.که علت وزن کم این دسته از گلدان ها استفاده از توری در شاسی آنها است. اما مدل دیگر به علت وزن زیادی که دارد از فلاور باکس های.ثابت به شمار می‌رود و جا به جا کردن آن تقریبا غیر ممکن است.

فلاورباکس سیمانی پردیس – گلدان سیمانی پردیس – محوطه سازی پردیس

 

سفالی

سفال از جمله مواد سازنده ای است که از گذشته.برای ساخت گلدان از آن استفاده می‌شده است. به دلیل خاصیت تراوشی بالای این ماده، این روزها.کمتر از آن در ساخت گلدان های بزرگ استفاده می‌شود.و در صورت استفاده معمولا روکش لعابی بر سطح خود دارند.

 

فایبر گلس

نوع آخر، فلاور باکس های فایبر گلس هستند که امروزه از پر کاربرد ترین و معروف ترین انواع گلدان ها می‌باشند. به دلیل تنوع در طراحی و داشتن انواع گوناگون در مکان های مختلفی از این نوع فلاور باکس ها استفاده می‌شود. این گلدان های شهری از پر طرفدارترین انواع مبلمان و تجهیزات شهری ‌می‌باشند که برای زیبا سازی شهر ها، پیاده رو ها، رستوران ها و کافی شاپ ها و یا دیگر مکان های عمومی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فلاورباکس سیمانی پردیس – گلدان سیمانی پردیس – محوطه سازی پردیس

 

افراد عادی هم ممکن است از گلدان های مدرن شهری در خانه،.ویلا و یا حتی برای جلوگیری از پارک خودروهای مزاحم استفاده کنند. به همین دلیل ما در فروشگاه آنلاین مبلمان شهری گل پخش مجموعه ای.متنوع از انواع گلدان های شهری را فراهم کرده ایم.تا به راحتی بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

فلاورباکس منشوری پی وی سی

گلدان لوکس پی وی سی

فلاورباکس ترمود

فلاورباکس استیل

نرده سیمانی فلاورباکس

نیمکت بتنی

المان شهری

بلوک هبلکس کیبلکس

 

فلاورباکس سیمانی پردیس – گلدان سیمانی پردیس – محوطه سازی پردیس

۱ فلاور باکس چیست؟

۲ انواع فلاور باکس از نظر محل نصب

img

مدیریت

پست‌های مرتبط

تجهیزات روشنایی محوطه دوستان ، چراغ محوطه دوستان ، چراغ ساختمانی و چراغ پارکی

تجهیزات روشنایی محوطه دوستان ، چراغ محوطه دوستان ، چراغ ساختمانی و چراغ پارکی / – چراغهای سقفی – چراغهای دیواری – آویزهای تزیینی (آشپزخانه، اتاق خواب و مکانهای تجاری و تفریحی و …) – چراغهای پارکی و محوطه ای

ادامه مطلب

درب باز کن ریلی اتوماتیک سیماران ، قیمت درب باز کن ریلی برای پارکینگ

درب باز کن ریلی اتوماتیک سیماران ، قیمت درب باز کن ریلی برای پارکینگ / عامل فروش محصولات صنایع الکترونیک سیماران شامل :  درب باز کن اتوماتیک ریلی و بازویی ،  آیفون تصویری و صوتی ،  درب بازکن صوتی و تصویری و سیستمهای حفاظتی و امنیتی ، دستگاه XVR سیماران ، دستگاه DVR سیماران دوربین تحت شبکه

ادامه مطلب

درب بازکن بازویی سیماران ، جک بازویی درب پارکینگ ، درب بازکن اتوماتیک عقیق الکتریک

درب بازکن بازویی سیماران ، جک بازویی درب پارکینگ ، درب بازکن اتوماتیک عقیق الکتریک / فروشگاه تجهیزات صنعت برق واتوماسیون درب باز کن بازویی آیفون تصویری و صوتی ،  درب بازکن صوتی و تصویری و سیستمهای حفاظتی و امنیتی 

ادامه مطلب