• کلینیک ساختمان پردیس پلتفرم تخصصی رپورتاژآگهی تولیدکنندگان و فعالان صنعت ساختمان ایران
author 60 - 09101797990

تولیدات شیمیائی ساختمان پارسیکا – فروش عمده چسب کاشی – فروش عمده چسب سرامیک – فروش عمده چسب بتن – فروش عمده چسب سنگ آنتیک

 

درباره محصولات پارسیکا

شرکت سیکاپارس سازه البرز درسال 1390تاسیس گردید و درسال 1394 باکسب مجوز از وزارت صنایع و معادن راه اندازی شد. این شرکت باظرفیت تولید سالانه 45000تن محصولات شیمیایی جزء گروه تولیدکنندگان درصنعت شیمیایی ساختمان کشورمحسوب می شود. تمامی محصولات تولیدی شرکت پارس سازه البرز مطابق استانداردASTMتولیدمی شود و دارای کیفیت و ماندگاری بالا می باشند. شرکت سیکاپارس سازه البرز ( سهامی خاص ) به پشتوانه 8 سال کارتحقیقاتی و با بهره مندی از آخرین تکنولوژی و استاندارد های روز دنیا و بادراختیارداشتن کادرفنی و مجرب بیش از 120نوع محصولات شیمیایی مرتبط باصنعت ساختمان اعم از افزودنی های نسل جدیدبتن فوق روان کننده ها، ملات ، چسب کاشی ، آجر و سنگ و سنگ آنتیک و….راتولیدکرده و دربازارهای داخلی و خارجی بانام تجاری پارسیکا عرضه می نماید.

[contact-form-7 id=”12037″ title=”فرم خریداینترنتی محصولات پارسیکا”]

[contact-form-7 id=”12068″ title=”پیش فاکتور چسب بتن و ملات پارسیکا”]

[contact-form-7 id=”12069″ title=”پیش فاکتور چسب بتن ZP12 پارسیکا”]

[contact-form-7 id=”12072″ title=”پیش فاکتور چسب بلوک CLC پارسیکا”]

[contact-form-7 id=”12056″ title=”پیش فاکتور چسب آجر پارسیکا”]

[contact-form-7 id=”12079″ title=”پیش فاکتور خمیرپوشش قیری آماده پارسیکا”]

[contact-form-7 id=”12066″ title=”پیش فاکتور پودربندکشی کاشی و سرامیک پارسیکا”]

[contact-form-7 id=”12067″ title=”پیش فاکتور پودربندکشی آجر پارسیکا”]

[contact-form-7 id=”12063″ title=”پیش فاکتور ملات آببندی انعطاف پذیرپودری پارسیکا”]

[contact-form-7 id=”12064″ title=”پیش فاکتور ملات آببندی تاپ سیل پارسیکا”]

[contact-form-7 id=”12062″ title=”پیش فاکتور ملات آببندی انعطاف پذیرخمیری پارسیکا”]

[contact-form-7 id=”12061″ title=”پیش فاکتور پلاستوپروف(آببندکننده بتن و ملات) پارسیکا”]

[contact-form-7 id=”12059″ title=”پیش فاکتور ابرروان کننده بتن پارسیکا”]

[contact-form-7 id=”12060″ title=”پیش فاکتور فوق روان کننده بتن پارسیکا”]

[contact-form-7 id=”12078″ title=”پیش فاکتور پودرکتراک تخریب کننده بتن و مایع ضدیخ بتن و ملات پارسیکا”]

[contact-form-7 id=”12065″ title=”پیش فاکتور ژل و پاور ژل میکروسیلیس پارسیکا”]

[contact-form-7 id=”12071″ title=”پیش فاکتور مایع لوله بازکن صنعتی پارسیکا”]

[contact-form-7 id=”12073″ title=”پیش فاکتور گروت اپوکسی پارسیکا”]

[contact-form-7 id=”12074″ title=”پیش فاکتور پودرگروت پایه سیمان پارسیکا”]

[contact-form-7 id=”12075″ title=”پیش فاکتور پودرملات تعمیراتی و هاردملات پارسیکا”]

[contact-form-7 id=”12077″ title=”پیش فاکتور پودررنگی کفپوش گرانیتی و خمیرکیورینگ پارسیکا”]

[contact-form-7 id=”12057″ title=”پیش فاکتور آبگریزنما پارسیکا”]

[contact-form-7 id=”12070″ title=”پیش فاکتور مایع شستشوی سنگ و آجرپارسیکا”]

 

تولیدات شیمیائی ساختمان پارسیکا – فروش عمده چسب کاشی – فروش عمده چسب سرامیک – فروش عمده چسب بتن – فروش عمده چسب سنگ آنتیک

انواع چسب کاشی پارسیکا

در تهیه و تولید چسب های کاشی عموما از سیمان، شن و ماسه با کیفیت و یک سری مواد اضافی جهت بهبود ویژگی های اساسی چسب استفاده می شود. با استفاده از این ماده آماده، کاشی ها با بهترین کیفیت به سطح مورد نظر شما متصل می شوند.

آن دسته از چسب های کاشی که کارایی بالایی دارند را می توان برای چسباندن کاشی ها بر روی سطوحی که از قبل کاشی کاری شده اند، بر روی سطوحی با سیمان صیقل داده شده، بر روی سطوح چوبی (با استفاده از پرایمر) یا بر روی دیگر سطوح خاص به کار برد.

تولیدات شیمیائی ساختمان پارسیکا – فروش عمده چسب کاشی – فروش عمده چسب سرامیک – فروش عمده چسب بتن – فروش عمده چسب سنگ آنتیک

✔ چسب کاشی پودری پارسیکا

چسب های پودری یکی از انواع رایج چسب های کاشی هستند که علاوه بر کاشی می توان برای چسباندن برخی سنگ ها و سرامیک هم از آنها استفاده کرد. این چسب بر پایه سیمان تقویت شده با پلیمر می باشد. در ادامه به ویژگی‌های چسب کاشی می‌پردازیم.

تولیدات شیمیائی ساختمان پارسیکا – فروش عمده چسب کاشی – فروش عمده چسب سرامیک – فروش عمده چسب بتن – فروش عمده چسب سنگ آنتیک

 • یکی از ویژگی های بسیار مهمی که در چسب کاشی پودری وجود دارد، این است که این مدل چسب ها پس از خشک شدن در برابر رطوبت مقاوم هستند. این مقاومت به دلیل وجود پلیمر خاصی است که در تولید این چسب ها مورد استفاده قرار می گیرد.
 • این چسب ها علاوه بر اینکه به خوبی باعث چسبیدن انواع سرامیک و کاشی به سطوح مختلف می شود، به خودی خود باعث آب بندی سطح نیز می شود.
 • عملیات دوغاب ریزی که پیش از این برای نصب انواع کاشی و سرامیک مورد استفاده قرار می گرفت دارای هزینه بسیار بالایی بود. اما با وجود این چسب ها هزینه های نصب تا حد زیادی کاهش یافته است.
 • شما می توانید برای چسباندن کاشی، سرامیک، سنگ، گچ، چوب، آجر و موزاییک روی انواع زیرسازی ها از چسب کاشی پودری استفاده کنید.
 • به دلیل نوع ترکیباتی که در ساخت این چسب ها مورد استفاده قرار می گیرد، سعی کنید از این چسب ها بر روی سطوح گچی استفاده نکنید.

کاربرد چسب کاشی پودری پارسیکا

 • با استفاده از این چسب ها می توانید انواع سنگ، کاشی، سرامیک، موزاییک و… را بر روی سطوح مختلف نصب کنید.
 • برای نصب پوشش های مختلف بر روی سطوح بتنی، سطوح رنگ شده و… از چسب های کاشی پودری استفاده کنید.
 • اگر قصد دارید رطوبت درون کاشی ها نفوذ نکند، استفاده از این چسب های پودری پیشنهاد می شود.
 • این چسب ها پس از خشک شدن دارای استحکام بسیار بالایی هستند و از این رو می توان برای چسباندن کاشی بر روی دیوار نیز از آنها استفاده کرد.
 • پس از اینکه این چسب ها خشک می شوند، در برابر حرارت و گرما نیز مقاوم هستند.
 • اگر می خواهید کاشی جدید را روی کاشی قدیمی نصب کنید، چسب کاشی پودری بهترین گزینه است.
 • این چسب ها به سادگی با آب ترکیب می شوند.
 • اگر بخواهیم تمام مصالحی که برای چسباندن کاشی و سرامیک مورد استفاده قرار می گیرند را با هم مقایسه کنیم، چسب کاشی پودری قدرتمندترین ماده ای است که می توانید از آن بهره ببرید.
 • از آنجایی که زمان سفت شدن این چسب ها سریع نمی باشد، می توان تا چند دقیقه پس از نصب هم آنها را جابجا کرد و در جای مناسب چسباند.

✔ چسب کاشی خمیری پارسیکا

یکی دیگر از مدل های موجود از چسب های کاشی که بسیار پر کاربرد هستند، چسب های خمیری هستند. این چسب ها بر پایه رزین های آکریلیکی، پودر های معدنی و مواد غلظت دهنده هستند.

تولیدات شیمیائی ساختمان پارسیکا – فروش عمده چسب کاشی – فروش عمده چسب سرامیک – فروش عمده چسب بتن – فروش عمده چسب سنگ آنتیک

کاربرد چسب کاشی خمیری

موارد مصرف این چسب ها در بسیاری از موارد شبیه به چسب های پودری است. در ادامه با موارد مصرف این چسب ها بیشتر آشنا خواهید شد.

 • می توانید برای چسباندن انواع کاشی بر روی گچ، سنگ و… از این چسب ها بهره ببرید.
 • برای چسباندن کاشی جدید بر روی کاشی های قدیمی می توانید از چسب کاشی خمیری استفاده کنید.
 • از آنجایی که این چسب ها در برابر رطوبت بسیار مقاوم هستند، می توانید در سرویس بهداشتی و حمام نیز از آنها استفاده کنید.

مزایای استفاده از چسب کاشی

 • سهولت مصرف
 • دلایل اقتصادی
 • سرعت بالا
 • کیفیت بالای کار
 • تنوع در استفاده

تولیدات شیمیائی ساختمان پارسیکا – فروش عمده چسب کاشی – فروش عمده چسب سرامیک – فروش عمده چسب بتن – فروش عمده چسب سنگ آنتیک

چسب بتن پارسیکا

یکی از افزودنی های پر اهمیت صنعت بتن، چسب بتن است. از جمله مصارف چسب بتن می توان به ترمیم بتن،آب بندی، ترمیم بافت های قدیمی بتن، افزایش مقاومت بتن، جلوگیری از ترک بتن، افزایش خواص شیمیایی و مکانیکی و … اشاره کرد.چسب های بتن به دو دسته اپوکسی و لاتکس (پلیمری) قابل تقسیم هستند.همه ی چسب ها یا شامل پلیمر هستد یا هنگام واکنش شیمیایی حاصل می شوند.پلیمر ها موجب چسبندگی چسب ها می شوند.
چسب لاتکس امولسیونی از کوپلیمر محلول در آب است. ظاهر این چسب مایعی شیری رنگ است.ترکیب چسب لاتکس با سیمان پرتلند و ماسه ترکیبی مقاوم در برابر آب و مواد شیمیایی و ساییدگی ایجاد می کند که برای چسباندن کاشی، سرامیک، سنگ های تزئینی و … به سطوح کاربرد دارد.
چسب اپوکسی از پلیمریزاسیون دو جزء اولیه رزین و سخت کننده ایجاد می شود.هنگام ترکیب رزین با کاتالیست پخت آغاز می شود. در فرآیند پخت زنجیره های مولکولی واکنش داده و حرارت ایجاد می شود. بیشترین مصرف چسب بتن در  تعمیرات بتن های فرسوده است.در ترمیم بتن هایی .برای افزایش چسبندگی بتن به بافت قدیمی از چسب های بتن استفاده می شود. چسب بتن به دلیل خاصیت ضد آب در نماسازی روی بتن قدیمی و آب بندی استفاده می شود.

تولیدات شیمیائی ساختمان پارسیکا – فروش عمده چسب کاشی – فروش عمده چسب سرامیک – فروش عمده چسب بتن – فروش عمده چسب سنگ آنتیک

✔ کاربرد چسب بتن

مهمترین کاربرد چسب بتن برای افزایش میزان چسبندگی بتن تازه برای چسبیدن به بتن قدیمی در پروژه های تعمیراتی است که میزان چسبندگی بتن را با سطح قدیمی بسیار افزایش می دهد. همچنین این خاصیت هنگام نماسازی بر روی بتن قدیمی کاربرد دارد. چسب بتون از تراوش آب جلوگیری کرده و مانع تفکیک دانه های ریز و درشت می شود و برای آب بندی بتن بکار می رود. اگر سازه های بتنی دچار آسیب دیدگی سطحی و عمقی شده باشند با چسب بتون می توان آنها را ترمیم نمود و به عنوان ترمیم کننده بتن استفاده کرد. از دیگر موارد کاربرد چسب بتن جهت آب بندی بتن مخازن، استخر های بتنی، ترمیم آسیب دیدگی بتن یا اغلب سازه های بتنی مانند کانال های آب، کف سالن های صنعتی، باند فرودگاه ها، سد ها، پایه پل ها و ستون ها.
1. ترمیم بتن فرسوده
2. آب بندی
3. افزایش خاصیت چسبندگی
4. جلوگیری از ایجاد ترک در بتن
5. اتصال میلگرد به بتن
6. افزایش مقاومت مکانیکی

تولیدات شیمیائی ساختمان پارسیکا – فروش عمده چسب کاشی – فروش عمده چسب سرامیک – فروش عمده چسب بتن – فروش عمده چسب سنگ آنتیک

✔ روش استفاده از چسب بتن

به منظور نحوه استفاده از چسب بتن باید ابتدا محل مورد استفاده باید از چربی، ذرات و گرد و غبار پاک شود. چسب بتن را با آب حل کرده و پس از رقیق شدن به سیمان و شن و ماسه مخلوط می شود که حاصل ملاتی خمیری شکل و روان است.درصد مناسب اخلاط 5 تا 20 درصد وزن سیمان مورد استفاده می باشد. قبل از مصرف ملات روی بتن یک لایه چسب مالیده شود. چسب بتن را با آب مخلوط و رقیق شده آن به قسمت های خشک بتن اضافه می شود. هرچه ضخامت کمتر و یا فشار وارده بر آن بیشتر باشد مصرف چسب بتن بالا می رود و لازم است قبل از کار یک لایه از محلول چسب بتن به سطح زیرین مالیده شود در ضخامت های بالا استفاده از چسب بتن بصورت لایه لایه مناسب تر می باشد.

✔ ویژگی های چسب بتن

از ویژگی های بارز چسب بتن افزایش چسبندگی بسیار زیاد در بتن است که این خاصیت چسب بتن باعث بالا بردن چسبندگی بتن جدید یا مصالح جدید بر روی بتن یا مصالح قدیمی است (رابط اتصال بتن قدیم به جدید).
از ویژگی های دیگر چسب بتن بالا بردن مقاومت های کششی و خمشی بتن، جلوگیری از ایجاد ترک در بتن و تبله کردن و افزایش عمر سازه های بتنی می باشد.

✔ خواص چسب بتن

1. پر اهمیت ترین خاصیت چسب بتن، افزایش چسبندگی ملات متشکل از چسب است (حدود 4 برابر)
2. کاهش نفوذپذیری در بتن (آب بندی)
3. افزایش مقاومت مکانیکی  و طول عمر بتن
4. افزایش مقاومت در برابر مواد شیمیایی
5. کاهش ترک و افزایش حجم بتن
6. افزایش 50 درصدی مقاومت خمشی بتن
7. افزایش نفوذ پذیری و مقاومت بتن در برابر یخ زدگی
تولیدات شیمیائی ساختمان پارسیکا – فروش عمده چسب کاشی – فروش عمده چسب سرامیک – فروش عمده چسب بتن – فروش عمده چسب سنگ آنتیک

✔ انواع چسب بتن

چسب های بتن دارای انواع مختلفی است. به طور کلی چسب‌های بتن را می‌توان به دو تیپ چسب بتن اپوکسی و لاتکس یا پلیمری تقسیم کرد. از چسب‌های بتن برای ترمیم بتن، آب بندی بتن و افزایش خصوصیات شیمیایی و مکانیکی بتن، اتصال بتن قدیم به جدید و … استفاده میشود باید توجه داشت جهت اطلاع از قیمت چسب بتن و و نحوه خرید انواع چسب بتن و همچنین استفاده از چسب های ساختمانی چه لاتکسی و چه اپوکسی حتما از کارشناسان مربوط کلینیک ساختمان پردیس اطلاعات لازم را گرفت .
تولیدات شیمیائی ساختمان پارسیکا – فروش عمده چسب کاشی – فروش عمده چسب سرامیک – فروش عمده چسب بتن – فروش عمده چسب سنگ آنتیک

چسب بتن اپوکسی پارسیکا

چسب بتن اپوکسی محصول دو جزئی بسیار قدرتمند بر پایه رزین اپوکسی اصلاح شده می باشد که علاوه بر افزایش دوام بتن، از مقاومت مکانیکی و قدرت چسبندگی بسیار زیادی برخوردار بوده و می تواند برای پیوند دادن بتن جدید به بتن قدیم مورد استفاده قرار بگیرد . همچنین بنا بر سازه اجرایی می توان از چسب بتن اپوکسی به عنوان آب بند کننده قدرتمند داخلی بتن نیز استفاده نمود. بهترین روش استفاده این است که ابتدا این 2 جز را با هم ترکیب و چند دقیقه میکس نمود و با برس بر روی سطح استفاده کرد و سپس بعد از 10 دقیقه ترمیم را انجام داد
چسب بسیار قدرتمندی بر پایه رزین اپوکسی اصلاح شده است که علاوه بر دوام زیاد، از مقاومت مکانیکی و قدرت چسبندگی بسیار زیادی برخوردار بوده و می‌تواند برای پیوند دادن بتن جدید و قدیم مورد استفاده قرار بگیرد.
تولیدات شیمیائی ساختمان پارسیکا – فروش عمده چسب کاشی – فروش عمده چسب سرامیک – فروش عمده چسب بتن – فروش عمده چسب سنگ آنتیک

✔ خواص و اثرات چسب بتن اپوکسی

1.چسبندگی فوق العاده زیاد به سطوح زیر کار
2.مقاومت‌های فوق العاده زیاد کششی و مکانیکی
3.قابلیت اجرا بر روی مقاطع زیر کار خشک
4.حفظ خواص کیفی برابر با طول عمر بتن
5.بدون حلال
تولیدات شیمیائی ساختمان پارسیکا – فروش عمده چسب کاشی – فروش عمده چسب سرامیک – فروش عمده چسب بتن – فروش عمده چسب سنگ آنتیک

✔ موارد کاربرد چسب بتن اپوکسی

1. عملیات مرمت و ترمیم سازه‌های بتنی
2. اتصال بتن به مقاطع فلزی
3. قابلیت تزریق در انواع ترک
4. امکان کاربرد در سازه‌های با کاربری غرقابی
5. چسباندن بتن جدید به مقاطع بتنی قدیمی
6. چسباندن ورق های FRP روی بتن

چسب بتن لاتکس پارسیکا 

‌چسب بتن به صورت مایع با خواص آب بندی‌، افزایش چسبندگی ملات و بتن، افزایش الاستسیته بتن‌، ‌مقاومت شیمیایی، پایداری در برابر ضربه و تغییرات دما و غیرسمی مناسب برای استفاده در ملات‌های ترمیمی بتن است.‌ چسب بتن بر پایه لاتکس به عنوان یک افزودنی بر پایه لاتکس طراحی شده که همراه سیمان پرتلند و ماسه تشکیل ملات پر مقاومتی را برای نصب سرامیک روی دیوار و کف‌، سنگ مرمر‌، موزائیک‌، کاشی معدنی‌، آجر لعاب دار و سنگ‌های طبیعی مهیا می‌سازند. همچنین ‌به عنوان لایه پیوند‌ زا در ترمیم سازه‌های بتنی به کار می‌رود‌.
تولیدات شیمیائی ساختمان پارسیکا – فروش عمده چسب کاشی – فروش عمده چسب سرامیک – فروش عمده چسب بتن – فروش عمده چسب سنگ آنتیک

✔ چسب بتن لاتکس ویژه 

این چسب مایع غلیظ امولسیونی بر پایه پلیمرهای اصلاح شده است که جهت تهیه ملات آب بند و ساخت ملات‌های چسبنده بر روی بتن و ملات‌های قدیمی، جهت ترمیم سطوح بتنی و سیمانی کاربرد دارد. ‌

✔ کاربرد چسب بتن لاتکس ویژه

در مکان‌هایی که نیاز به مقاومت در برابر آب‌، مواد شیمیایی و سایش است به کار می‌رود‌. به عنوان مثال در استخرها‌، کارخانه‌های لبنیات‌، صنایع غذایی‌، کشتارگاه و غیره‌. همچنین ممکن است برای بهبود خصوصیات ملات‌های سیمانی برای نصب کاشی یا اضافه شدن به دوغاب و چسب‌های پایه سیمانی به کار رود‌. به عنوان یک افزودنی به همراه چسب‌های پودری باعث ایجاد انعطاف می‌شود‌.
تولیدات شیمیائی ساختمان پارسیکا – فروش عمده چسب کاشی – فروش عمده چسب سرامیک – فروش عمده چسب بتن – فروش عمده چسب سنگ آنتیک

✔ موارد کاربرد چسب بتن لاتکس ویژه

1. ‌تهیه ملات و بتن آب بند جهت اجرای آبنما، استخر
2.  آب بندی و تقویت ملات‌های بندکشی
3. تهیه ملات جهت نصب سرامیک و سنگ
4. ‌نماسازی و جهت صافکاری سطوح بتن اکسپوز
5. ‌جهت تقویت چسب کاشی‌های پودری

✔ مزایای چسب بتن لاتکس ویژه

1. افزایش چسبندگی بتن یا ملات جدید به بتن یا ملات قدیمی
2. کاهش نفوذ پذیری و آب بند کننده بتن
3. جلوگیری از ترک خوردن و طبله شدن ملات
4. افزایش مقاومت در مقابل سیکل‌های ذوب و انجماد
5. افزایش مقاومت کششی، خمشی و مقاومت سایشی
تولیدات شیمیائی ساختمان پارسیکا – فروش عمده چسب کاشی – فروش عمده چسب سرامیک – فروش عمده چسب بتن – فروش عمده چسب سنگ آنتیک

چسب بتن مخصوص آب بندی و تقویت ملات پارسیکا

چسب بتن مخصوص آب بندی بصورت مایع بوده و ظاهری شیری رنگ دارند که پس از مصرف ( خالص یا ترکیب در ملات‌) کاملاً بی رنگ هستند. این محصولات در مقابل رطوبت، سرما و گرما، ‌حریق‌، نور‌، آتش و ضربه کاملاً مقاوم بوده و عمر آنها همانند عمر سیمان در ملات است. البته در محصولات جدید کلینیک بتن ایران استفاده از این نوع متریال ها(لاتکس)به عنوان مواد اولیه استفاده می شود که این مواد به صورت پودر خشت در ترمیم کننده های ویژه لاتکسی پودری در آن استفاده و قابل مصرف خواهند بود.استفاده این محصولات در سازه‌ها ضمن صرفه اقتصادی، باعث ایجاد مقاومت و استحکام بیشتر سازه،‌ بالا رفتن سرعت عملیات‌، سبک سازی نمودن سازه‌ها و آنتی باکتریال شدن (ضد خزه، جلبک و باکتری‌) سازه خواهد شد.
محصولات پیشنهادی جهت مطالعه
MTOBOND P-2200 & MTOSIVE1020
تولیدات شیمیائی ساختمان پارسیکا – فروش عمده چسب کاشی – فروش عمده چسب سرامیک – فروش عمده چسب بتن – فروش عمده چسب سنگ آنتیک

چسب بتن آب بندی

تولیدات شیمیائی ساختمان پارسیکا – فروش عمده چسب کاشی – فروش عمده چسب سرامیک – فروش عمده چسب بتن – فروش عمده چسب سنگ آنتیک – نماینده فروش محصولات شیمیائی پارسیکا

چسب بتن آب بندی مایع غلیظ پلیمری با حالت امولسیونی است‌. این چسب‌ها محلول‌های کلوئیدی از پلیمرهای مختلف در آب هستند که مقاومت کششی و خمشی و همچنین دوام بتن را افزایش می‌دهند‌. بیشترین استفاده از این مواد مربوط به کارهای تعمیراتی است، زیرا چسب بتن با ملات‌، مخلوط همگن و یکنواختی تشکیل می‌دهد که مانع از تراوش آب و تفکیک دانه‌های ریز و درشت می‌شود و میزان چسبندگی بتن تازه را با ملات قدیمی زیر آن افزایش می‌دهد. این محصول پیش از خشک شدن قابلیت انحلال در آب را دارد و پس از خشک شدن به هیچ عنوان در آب حل نخواهد شد.

تولیدات شیمیائی ساختمان پارسیکا – فروش عمده چسب کاشی – فروش عمده چسب سرامیک – فروش عمده چسب بتن – فروش عمده چسب سنگ آنتیک

✔ کاربرد چسب بتن آب بندی

عمده مصرف چسب بتن در استخر، سر ستون، فونداسیون، ضدآب کردن چسب‌های کاشی خمیری و پودری و چسب‌های سنگ آنتیک جهت استفاده در سرویس‌های بهداشتی‌، ملات‌های سیمانی‌، نمای ساختمان، آب‌ نما،‌ نماهای بارانگیر، ‌‌چاله آسانسور‌، انواع سقف (سیمانی‌‌، سنگی،‌ آجری، سفالی، ایرانیت سیمانی و … )‌،‌ محوطه سازی ، ‌‌ساخت و آب بندی انواع بلوک ،‌ جداول‌، موزاییک و تمامی سازه‌هایی که در مجاورت مستقیم با آب، رطوبت‌،‌ عوامل جوی و UV خورشیدی هستند استفاده می‌شوند و بهترین جایگزین برای مواد نفتی،‌ قیر و گونی،‌‌ ایزوگام و پوشش‌های قدیمی است.

تولیدات شیمیائی ساختمان پارسیکا – فروش عمده چسب کاشی – فروش عمده چسب سرامیک – فروش عمده چسب بتن – فروش عمده چسب سنگ آنتیک – نماینده فروش محصولات شیمیائی پارسیکا

✔ چسب کاشت میلگرد 

چسب کاشت آرماتور و کاشت بولت به صورت دو جزیی می باشد که جزء A  بر پایه اپوکسی اکریلات و جزء B  به عنوان هاردنر بتن بر پایه پلی آمین است. از این محصول به منظور کاشت آرماتور و بولت و لایه رابط و پراستحکام برای پیوند دادن بافت قدیمی بتن با بافت جدید بتن استفاده می‌شود باید در نظر داشت این نوع چسب ها در دو نوع در بازار ایران کاربرد دارند 1-تولیدات شرکت ها به مانند کلینیک بتن ایران که این محصول را به صورت 2 جزیی و سه جزیی  تولید می کند 2-محصولات کارتریجی که عموما به صورت وارداتی وارد بازار ایران می آیند که البته کلینیک بتن ایران نیز جهت تولید این نوع چسب ها نیز اقدامات لازم را انجام داده و در حال حاضر در مرحله آزمایش این محصول هستند که در کل باید گفت به صورت تزریقی به وسیله گان کاشت آرماتور استفاده می گردد.
تولیدات شیمیائی ساختمان پارسیکا – فروش عمده چسب کاشی – فروش عمده چسب سرامیک – فروش عمده چسب بتن – فروش عمده چسب سنگ آنتیک

✔ کاربرد چسب کاشت میلگرد

• کاشت آرماتور و بولت بر روی سطوح عمودی و افقی بتن
• پر کردن شکاف‌های موجود در دیوار، سقف و کف
• نصب صفحات فلزی بر روی سطوح عمودی (دیوار و سقف)

تولیدات شیمیائی ساختمان پارسیکا – فروش عمده چسب کاشی – فروش عمده چسب سرامیک – فروش عمده چسب بتن – فروش عمده چسب سنگ آنتیک

✔ مزایای چسب کاشت میلگرد

• چسبندگی عالی به انواع سطوحی بتنی، فلزی، سنگ و…
• اجرای سریع و آسان
• بدون نیاز به حلال
• بدون شیره
• عدم تاثیرپذیری از عوامل جوی و محیطی
• قابل اجرا در محیط های مرطوب
مهار میلگرد یا بولت در بتن سخت و در اصطلاح کاشت میلگرد یا بولت از جمله موارد پرکاربرد در صنعت ساخت و ساز است و گستره وسیعی از اتصالات سازه‌ای و غیرسازه‌ای و همچنین تقویت و مقاوم سازی سازه‌های بتنی را در بر می‌گیرد.
• در کاشت میلگرد با چسب هیلتی، مته مورد استفاده از نوع مته كرگیری بتن است و بتن و آرماتور موجود در بتن را برش می‌زند. كاشت میلگرد در بتن توسط چسب مخصوص (كاشت شیمیایی) انجام می‌شود.

تولیدات شیمیائی ساختمان پارسیکا – فروش عمده چسب کاشی – فروش عمده چسب سرامیک – فروش عمده چسب بتن – فروش عمده چسب سنگ آنتیک – نماینده فروش محصولات شیمیائی پارسیکا

• از چسب کاشت میلگرد و بولت هیلتی می‌توان برای کاشت میلگرد در سطوح عمودی و افقی استفاده نمود. چسب هیلتی را می‌توان با استفاده از گان‌های مخصوص اعمال و اجرا نمود. چسب‌های کاشت میلگرد هیلتی در بسیاری از پروژه‌های معتبر کاشت میلگرد استفاده شده است.
• چسب‌های کاشت آرماتور و بولت هیلتی با وجود هزینه بالا امروزه در میان متخصصین و کارشناسان طرفداران زیادی دارد که به علت اطمینان از کیفیت محصول مورد نظر است.
• از چسب کاشت آرماتور و بولت هیلتی می‌توان برای کاشت آرماتور در سطوح عمودی و افقی و کاشت بولت استفاده نمود.
• چسب کاشت آرماتور و بولت هیلتی را می‌توان با استفاده از گان‌های مخصوص اعمال و اجرا نمود.
• چسب‌های کاشت آرماتور و بولت هیلتی در بسیاری از پروژه‌های معتبر کاشت آرماتور یا بلت استفاده شده است.
• برخی از موارد مصرف چسب کاشت آرماتور یا بولت هیلتی استفاده برای برای نصب ماشین آلات‌، گارد ریل ها‌، بیس پلیت ها‌، بولت ها و … است.

✔ ویژگی‌های خمیر اپوکسی کاشت بولت و میلگرد

قدرت چسبندگی بسیار زیاد به بتن و آرماتور، استحکام بسیار عالی در مقابل مواد اسیدی و قلیایی، امکان کاشت آرماتور در بتن‌های سبک، محافظت از آرماتور و انکربولت در مقابل خوردگی و زنگ‌زدگی، بدون شیره و فاقد انقباض، بدون نیاز به حلال، سهولت و سرعت اجرا.
تولیدات شیمیائی ساختمان پارسیکا – فروش عمده چسب کاشی – فروش عمده چسب سرامیک – فروش عمده چسب بتن – فروش عمده چسب سنگ آنتیک

✔ دامنه کاربرد خمیر اپوکسی

1. اتصال انواع ملات‌ها یا پلاستر‌های ساختمانی به سطوح زیر كار
2. ترمیم و تعمیر كلیه سطوح زیر كار
3. اتصال بتن یا ملات جدید به بتن قدیم
4. آب بندی و نفوذ ناپذیر نمودن سطوح ساختمانی
5. اتصال كفپوش‌های بر پایه سیمان بر روی سطوح زیر كار

تولیدات شیمیائی ساختمان پارسیکا – فروش عمده چسب کاشی – فروش عمده چسب سرامیک – فروش عمده چسب بتن – فروش عمده چسب سنگ آنتیک

✔ خواص و اثرات خمیر اپوکسی

• افزایش فوق العاده  چسبندگی ملات یا بتن (تا ۴ برابر ملات معمولی)
• افزایش نفوذ ناپذیری بتن در برابر عوامل محیطی
• كاهش اثرات جمع شدگی و انقباض
• افزایش خاصیت الاستیسیته
• افزایش دوام در مقابل عوامل گوناگون فیزیكی و شیمیایی
• افزایش مقاومت سایشی، كششی و خمشی ( تا ۲ برابر ملات معمولی)
• استفاده از چسب بتن برای لکه گیری و مرمت سطوح سیمانی

 

تولیدات شیمیائی ساختمان پارسیکا – فروش عمده چسب کاشی – فروش عمده چسب سرامیک – فروش عمده چسب بتن – فروش عمده چسب سنگ آنتیک

درباره فعالیت های کلینیک ساختمان پردیس بیشتربدانید…

چسب بتن پارسیکا

چیلرخانگی گریفین درپردیس

چسب آجرپارسیکا

فروشگاه لوله پلی اتیلن ایران دریپ درپردیس

نماینده فروش گروه صنعتی ایران دریپ

نمایندگی فروش درب ضدسرقت بازرگانی محتشم

شرکت مهندسی ساختمان درپردیس…فروش سیستم سرمایش فضای باز

شوتینگ زباله ساختمانفروش سیستم های وی آر افتهویه مطبوع سرمایشی و گرمایشی درپردیس.

تولیدات شیمیائی ساختمان پارسیکا – فروش عمده چسب کاشی – فروش عمده چسب سرامیک – فروش عمده چسب بتن – فروش عمده چسب سنگ آنتیک

س – آبیاری قطره ای درپردیس


– مبتکرروش های نوین Net Work Market درزمینه صنعت ساختمان

– شرکت عمران ابنیه سازان پردیس بافعالیت12ساله درصنعت ساختمان

– مدیریت پیمان و قبول پیمانکاری و ساخت و سازمسکونی و تجاری ، مشارکت درساخت

– ساخت مجتمع های مسکونی و واگذاری درغالب قراردادهای مشارکت مدنی و سرمایه گذاری و سندمالکیت

– اولین کلینیک ساختمانی اینترنتی درشهرجدیدپردیس

 

تولیدات شیمیائی ساختمان پارسیکا – فروش عمده چسب کاشی – فروش عمده چسب سرامیک – فروش عمده چسب بتن – فروش عمده چسب سنگ آنتیک

img

مدیریت

پست‌های مرتبط

تجهیزات روشنایی محوطه دوستان ، چراغ محوطه دوستان ، چراغ ساختمانی و چراغ پارکی

تجهیزات روشنایی محوطه دوستان ، چراغ محوطه دوستان ، چراغ ساختمانی و چراغ پارکی / – چراغهای سقفی – چراغهای دیواری – آویزهای تزیینی (آشپزخانه، اتاق خواب و مکانهای تجاری و تفریحی و …) – چراغهای پارکی و محوطه ای

ادامه مطلب

درب باز کن ریلی اتوماتیک سیماران ، قیمت درب باز کن ریلی برای پارکینگ

درب باز کن ریلی اتوماتیک سیماران ، قیمت درب باز کن ریلی برای پارکینگ / عامل فروش محصولات صنایع الکترونیک سیماران شامل :  درب باز کن اتوماتیک ریلی و بازویی ،  آیفون تصویری و صوتی ،  درب بازکن صوتی و تصویری و سیستمهای حفاظتی و امنیتی ، دستگاه XVR سیماران ، دستگاه DVR سیماران دوربین تحت شبکه

ادامه مطلب

درب بازکن بازویی سیماران ، جک بازویی درب پارکینگ ، درب بازکن اتوماتیک عقیق الکتریک

درب بازکن بازویی سیماران ، جک بازویی درب پارکینگ ، درب بازکن اتوماتیک عقیق الکتریک / فروشگاه تجهیزات صنعت برق واتوماسیون درب باز کن بازویی آیفون تصویری و صوتی ،  درب بازکن صوتی و تصویری و سیستمهای حفاظتی و امنیتی 

ادامه مطلب